Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl nereden alıcaksınız

camoka

Öne çıkan mesajlar

Fiyatı 70 ytl imiş kesin olarak. İzmir'de hiç bir d&r da yok henüz, yarın gelir mi diye sordum kesin birşey söyleyemeyiz diyorlar eh.

Edit: Yarın İzmir'de olacakmış oyun. Bu arada ayırttım bir tane, kadın direk tabi ayırabilirim dedi sonra ama normalde ayırmıyoruz lütfen söylemeyin kimseye dedi ehah.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Fiyatı 70 ytl imiş kesin olarak. İzmir'de hiç bir d&r da yok henüz, yarın gelir mi diye sordum kesin birşey söyleyemeyiz diyorlar eh.

Edit: Yarın İzmir'de olacakmış oyun. Bu arada ayırttım bir tane, kadın direk tabi ayırabilirim dedi sonra ama normalde ayırmıyoruz lütfen söylemeyin kimseye dedi ehah.

aa :/ tüh, yarın alırım o zaman artık. bana da ayırtsaydın keşke dsf.

bi de tüm dnr'lara mı gelicekmiş yarın?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
Pyro said:

aa :/ tüh, yarın alırım o zaman artık. bana da ayırtsaydın keşke dsf.

bi de tüm dnr'lara mı gelicekmiş yarın?

Ara ayırtabilir miyim de abi, karşıyakadaki daha insaflı çıktı ayırdı direk kız. Adımı ver sana da ayırsın ^^
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:
5mb patcher cekti
su an 93.4 mb bi patch cekiyor, daha sonrasinda biri yazmıştı sanırım 600 küsür cekcek

ama bayaa hızlı cekiyor, tahmin ettigim gibi deil, 100kb/s altını görmedim

ya bari patchleri download edecek biyer bulabilsek bide onla ugrasmasak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...