Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode One

dominic

Öne çıkan mesajlar

Bu Penny Arcade nedir anlamış değilim. "Oyun haberleri" açısından başarısız buluyorum. Sitedeki karikatürleri de çok sevdiğim söylenemez. Ama herhalde dünya çapında bir kült haline gelmiş durumda Penny Arcade, bunlar da oturup oyunu yapmışlar.
Bir de yeni haber olarak, Penny Arcade Expo. diye birşey gördüm, gerçekten böyle bir şeye giriştiler mi bilmiyorum. Ama yeni E3 olarak PAX yapıyorlarsa çok tuhaf.

Oyun için adventure türü dense de actiona benzettim biraz. "Oyun kültürünün toplanma merkezi" havalarında olsalar da, oyundan çok fazla haz alacağımı sanmıyorum.

Oynamadım henüz, ama oyun sitelerinin genel notları belli olursa ona göre denemeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla azmo elbette senin kadar üstün internet bilgim olamaz, ama gamespottan girdim wikipediadan çıktım, diggden girdim imdbden çıktım, newgroundstan girdim ebaums worldden çıktım, pongtan crysise kadar yüzlerce oyun oynadım, indiana jones star wars equilibrium gibi filmlerin hepsini izledim, buna rağmen "penny arcade anlıyacak internet bilgisi seviyesi"nde değilsem helal olsun adamlara, ne seviyeymiş bu.

mesela Legendary Frog, Super Flash Bros, LFG gibi çok sevdiğim ve beğenerek takip ettiğim oyun/film konulu seriler var, ama Penny arcade'e bir türlü ısınamadım (ki sürekli takip ederim, belki seveceğim bir tane çıkar diye)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
valla azmo elbette senin kadar üstün internet bilgim olamaz, ama gamespottan girdim wikipediadan çıktım, diggden girdim imdbden çıktım, newgroundstan girdim ebaums worldden çıktım, pongtan crysise kadar yüzlerce oyun oynadım, indiana jones star wars equilibrium gibi filmlerin hepsini izledim, buna rağmen "penny arcade anlıyacak internet bilgisi seviyesi"nde değilsem helal olsun adamlara, ne seviyeymiş bu.

mesela Legendary Frog, Super Flash Bros, LFG gibi çok sevdiğim ve beğenerek takip ettiğim oyun/film konulu seriler var, ama Penny arcade'e bir türlü ısınamadım (ki sürekli takip ederim, belki seveceğim bir tane çıkar diye)

evet, kendin de belgeledin, o kadar oyun oynamana ragmen anlayamamissin :( gg.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
konsepti anlamamissin dedik bonecrusher efendi, oyunun atb otb rtk sini anlamadin demedik. Yabancilarin Humour dedikleri sey var ya (bizdeki espiri anlayisi), onu anlamadin sen dedik.

Oyun gayet komik ve eglenceli... en iyisi degil ama eglenceli.

Simdi newgroundsa gore yorum yapacagina kendi fikirlerini uret pls.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...