Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Conan: A Reward from the King

kfg

Öne çıkan mesajlar

gold olayi gercekten cok ilginc yani 40 lvl de birinin binek almasi normal sartlarda imkansiz gibi duruyo 3 gold nasi birikir bilmem cunki 3 gold binek icin vericen bide o arada hicmi birsey almiycan ustune basina yada poison filan

ben pre order yapmistim binek gelicek ama onuda tam anlamadim pre orderlarla verdikleri mamut veya gergedan ama vendor da bole bir hayvan secenegi yok hepsi at eee millet o binekleri nerden alicak?
Sosyal ağlarda paylaş

Funcom said:
Greetings!

You have been a long and thrustworthy participant in our community, and as such we would like to thank you for helping us form Age of Conan into the marvelous product it is today. The last weeks has seen some serious enhancment to the game, and with the release we will be opening several new areas and neverbefore seen content in the launch version of the game. What and where it is? You have to find out for yourself!
...

banada geldi bu mailden ama bu nedenden dolayı :P uzun süredir formlara üyesiniz falan ayağına yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim de arkadasa gelmis bu ama bana gelmedi halbuki ben closed betadaydim o open betaya bile girmemisti. Kafalarina gore rastgele mi dagitiyorlar yoksa betaya giremeyenlere bari kucuk bir hediye olsun diye mi yapiyorlar anlamadim..

ama sagolsun kendi oynamayacagi icin bana verdi ben de eklettim hesabima
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...