Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimlerim asd.

dory

Öne çıkan mesajlar

bu konunun gorsel sanatlara gitmesine gerek yok cons.
zira butun cizimlerimin neredeyse konusu var
ama ben bi review yapmak istedim pati kardeslerime
neden istedin dersen;
bilmiyorum, ozendim.

ben ilk zamanlar ona buna laf yetiştirmek yerine cizim yapar koyar f5 tusunu asindirirdim, ozman her bi yer yesillik, her yer kuslar kelebeklerdi.

ozman basliyorum:

cok bol resim

Sosyal ağlarda paylaş

o michelangelo'nun resmindeki uzanan ellerin resmini sen yaptıysan kendi kendini çok iyi geliştirmissin bravo doğrusu.

Birde bugs bunny'nin resmini hangi programla renklendirdin painterla fln mı kulağı taşmış kağıdın sağından masayı boyamış :)

edıt:Şimdi bidaha baktımda yan sayfaymış galiba. Renklendirme yok asdasf
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
o michelangelo'nun resmindeki uzanan ellerin resmini sen yaptıysan kendi kendini çok iyi geliştirmissin bravo doğrusu.

Birde bugs bunny'nin resmini hangi programla renklendirdin painterla fln mı kulağı taşmış kağıdın sağından masayı boyamış :)

edıt:Şimdi bidaha baktımda yan sayfaymış galiba. Renklendirme yok asdasf

eet o uzanan elleri ben yaptim, kitabin kapaginda vardi ders arasinda sikilinca =)

orda program yok, sayfanın kenarı o renkti =)
Sosyal ağlarda paylaş

lan benim de eskiden böyle kesip yapıştırdığım ya da çizdiğim falan bişeyler yaptığım iki defterim vardı minik, nerdedir ki onlar :p garfield doluydu onlar da

senin resimlere gelirsek tubağ.
ÇOKÜSELOLMUŞ KANKSHH YHA:D
şaka şaka, hepsi çok kötü, allahım o ne, ellerimle yüzümü kapatıp parmaklarımın arasından baktım resimlere. (döt kalkmış indireyim cicms sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...