Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elazığ - Fenerbahçe..

-xception-

Öne çıkan mesajlar

Cok kotu oynuyor. PVH'nın 2 serbest vurusu dırekte patladı. Baska adam akıllı pozısyonu yoktu.Volkan daha 1. dk da karsı karsıya mutlak bır gol kurtardı. Ama Tuncay'ın gol muhtesemdı gercektende.3-4 kısıye calımını attıktan sonra yaklasık 20 metreden kalecının onde oldugunu gordu ve vurdu.Top ayagına tam oturmadıgı ıcın top kavıs aldı ve gol oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet Yozgatlının maçın başındaki pası muhteşemdi valla aynısı ilk yarıdaki maçta kemal yapmıştı hehe
ismail güldüren 'in soyadını saçbaşyoldurtan die deiştirmek lazım her topu elazığlılara verdi kazmanot ya ümit i ve aurelio yu takımdan kesmek lazım artık 2 tane ii hareket yapıolar 35 tane hatalı hareketleri oluo..[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

çok ufak bi özet izledim de. van hoydong gol atsın diye bol bol frikik verilmiş gibi bi hava sezinledim
bu ne be bi maçta 4-5 tane frikik mi olur tehlikeli yerlerden. tabi olabilir de yani ne biliyim pek inandırıcı gelmedi =)[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 February 2004 01:36 tarihinde demiş ki:
çok ufak bi özet izledim de. van hoydong gol atsın diye bol bol frikik verilmiş gibi bi hava sezinledim
bu ne be bi maçta 4-5 tane frikik mi olur tehlikeli yerlerden. tabi olabilir de yani ne biliyim pek inandırıcı gelmedi =)

2tane oldu
2si de direk oldu gerçi :)[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane oldu 3 üde fauldü
İşkembeden faul değil yani verilcek hareketler
2 si direkte patladı birini kaleci süper çıkardı helal olsun
Fener kötü oynadı tamamda berbat oynamadı
Ne bileyim yani elazığnın 3-4 net pozisyonu olmasına rağmen herhangi bi takım olsa çekilir kabullenirdi
Bizimde ne bilim bi nobreyle net pozisyonumuz var kafayla vurdu kaleci çeldi kornere falan
Aurelio petkov ve selçuk bu takımda oynamamsı gerekenler
Oynaması gerekenlerde rebrov mahmut hanefi
Ayrıca ismail e her top gelişinde millet korkuyo acaba napcak falan diye aynı şekilde mehmet yozgatlı
Hiç oynayamıyolar çok korkak oynuyolar tam yerleşemediler takıma
Hani mehmet neysede ismailin adam gibi oynaması lazım
Ümit çok iyi oynuy obence takımın en iyilerinden diyebiliriz
Bjkyide gördük hakem makem demesin top falan oynamamışl bjk
Bizden kötü oynamış doğruya doğru
Çöküşte bjk 3-4 haftadır
Oynayamıyo
Kırmızı kartlar moral sıfıraldı heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ii oldu. Bence besıktas ın sorunu hatayı hep baskalarında aramaları ben macı ızlemedım ama ızleyen arkadaslarım besıktas cok kotu oynadı dedı ve sonuc ortada sonra da Sınan Engın cıkıp yok hakem fln zırvalıyor bence olay takım da bıtıyor[signature][hline]Salla Bakarızzzzz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka bi dakka peki adamların gol pozisyonnları neydi dikkat etmemişsiniz neredeyse hepsi fauldü.
ite kaka futbol oynayan her Fenerbahçe maıçında olay çıkarttırmaya yeltenen güvenç kurtarın takımıydı. sert oynayın hakeme bol bol itiraz edin dien bi denyodur kendileri[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ligte torpil var tum hakemler,futbol federasyonu baskani falan fb'yi tutuyor..BJK'den nefret ediyor, GS'yi hice sayiyor..MHK FB'ye calisiyor..Yani bunu dememizi istiyosunuz alin dedim rahatlarsiniz artik.[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...