Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızları paticiğe almayın

Llama

Öne çıkan mesajlar

hepimiz protesto edelim kişiseli
dory de rahat etsin

aklıma şöyle bi hikaye geldi. zamanında babamın çalıştığı şirketlerin birinde yöneticilerden birini işten çıkarmak istemişler fakat patron aşırı pinti bi herifmiş. tazminat cart curt ödememek için yöneticinin maaşını düşürmüşler, adam çıkmamış. kötü davranmışlar, inada bindirmiş. en sonunda tüm yetkilerini almışlar. öyle ki adam kendinden sorumlu yönetici olmuş. ama yine de çıkmamış.

kendinden sorumlu mod. düşünsene kendi yazıyor, şş geyik yapmayın garbıça yollarım diyor falan. neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

haha
valla hic sikilmam yazarım
kendimi uyaririm falan
"dory, kişisel 1 hafta" falan derim kendime
cok eglenceli olur.
siz hiç beni anlamiyosunuz, ben hergun hiç alakam olmayan olaylar hakkında 365432 tane post okuyorum orda.
sen yazıp geciyorsun, belki konuya "too long didnt read" diyosun, ben too long but.. diyip okuyorum.
üzerimdeki baskinin farkinda bile değilsiniz
hep beni bi ezme cabasindasiniz
arkadas diyoruz
patilerims diyoruz ama lakin en ufacik bişeyde cadi avi yaratıyorsunuz
cok dertliyim ben cok
ama yine de THIS IS NOT GARBAGE AND IM NO CONS poliitikamdan vazgecmeden gece gunduz manyak ve mutlu bişekilde post okumaya devam edicem
inaniyorum ki bir gün..!!
ok ben yatsam iyi olcak =/
Sosyal ağlarda paylaş

kapatılmış konuyla ilişkili yazdıysan hakkaten öyle
beklentinin bol olmasıyla falan alakalı değil
ya dh çok çok büyüdü ve gitgide kalabalıklaştı. işine yarayan bilgiyi bulmak için saatlerce arama yapman gerekiyor, zira konular amacından çok sapıyor. en kötüsü de bilgisiz insanlarla dolup taşması.
neyse bunu başka yerde tartışırız gerekirse. yani nicel gözleme dayalı bi yargı o :)

edit: öyle ciddi bi mesaj yazmışım ki garbıçın ruhuna aykırı. olmamış diyor ve konu başlığındaki konudan devam etmeyi öneriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...