Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuna 23ünde ve sonrasında başlıyacaklar

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

ben ulaşabilirim çünkü yapacağim questleri filan sira ile biliyorum hepsini 2 kere yaptim betada . betada 2.5 günde level 80 olanlar vardi yavaşlatmişlardir şimdi biraz ama genede bilen adam için sorun olacağini sanmiyorum 1 ay dan fazla sürmez kanaatimca level 80 olmak ama conan zaten 80 de başliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay olur 2 hafta olur 10 gün olur (çok zor olmasına rağmen co op oynayıp guild desteğiyle pazar gününden önce lvl 80 çıkacak gibi) 4-5 gün olmaz

lvl cap e büyük ihtimalle ilk sıralarda ulaşacak adamlar tanıyorum ki bunlar tortage dan 4 saatte çıkıyorlar hesapları 1-40 4 gündü 1-40 aralığından 100k xp indirdi funcom 3 günde geldiler buna karşılık oyundaki bütün bosslar bufflandı group questlerindeki pullardaki mob sayısı arttı vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Elufulec said:
hayir erken level 80 olunca ne oluyor ki sanki?
tamamen gereksiz bi aktivite.
wow ilk ciktiginda ilk 60 olanlarin yarisi oyunu en önce birakanlar olmustu.

Katılıyorum, oyun yeni çıktı zaten o kadar uğraşmış adamlar yapmış 80 acelesi niye, geze geze göre göre sindire sindire yavaştan oynamak lazım benim felsefeme göre, 80 olunca oyun tabi ki yeniden başlıyor ama orda da bir süre sonra sıkılıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

nası ya 10 günde 1 ayda 80 oluyolar :S ohoo işimiz var o zaman bu oyunla.. keşke L2deki gibi olsaymış.. orda 79dan 80 yapmak 1den 79 yapmaktan daha zordu.. o derece ivmeli artıyodu.. herneyse artık bol bol 80 görürüz etrafta hele bide pvp serverinda paso gang paso gang.. gerçi burda 80 olmanın pek o kadarda avantajı yok gerek pvp sisteminden olsun gerek guild için şehir geliştirmek sebebiyle malzeme toplamak için çeşit çeşit zonelarda pve kasmak olsun.. görücez bakalım neler olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...