Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demonologist

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Demon kasmıs arkadaslara ufak birkac soru sorayım
su an server degisecegimiz icin tekrardan lvl kasıcaz ve aklıma demon geldi hic denemedigim class(yapmazdım ben boyle seyler ama neyse hehe) simdi aklıma dustu karpuz kabugu ama hala yazılanlar eglenceli deil bu 1 Darksun ın verdigi liste kasmadıgım icin bana bir anlam ifade etmiyor fixlenmesi dusunulenler demon un acıklarını kapatacak seyler mi yoksa gereksiz mi ? bu da 2
ne dersiniz ???

***cumlelerdeki anlam dusuklugu inanılmaz boyutlara ulasabiliyor bazen
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi caster olması gerekiyor.. ama şu anda yanına bile yaklaşamaz. Dmg de ezik olmasının sebebi release den 2 gün önce dengesiz bir nerf yemiş olması. Level 47 yim halen rank 1 aoe kullanıyorum çünkü rank2 nin manası 1 den çok fazla ve verdiği hasar sadece 20 dmg artıyor. Bütün class böyle dengesizlikler içinde.

Ayrıca yukarıdaki değişiklikler henüz gelmediği için demon halen EZİK.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
En iyi caster olması gerekiyor.. ama şu anda yanına bile yaklaşamaz. Dmg de ezik olmasının sebebi release den 2 gün önce dengesiz bir nerf yemiş olması. Level 47 yim halen rank 1 aoe kullanıyorum çünkü rank2 nin manası 1 den çok fazla ve verdiği hasar sadece 20 dmg artıyor. Bütün class böyle dengesizlikler içinde.

bizde ilk 80 e vuranlar demolar oldu ben ezik olduklarına katılmıyorum şuursuzcana kasabiliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
Darksun said:

bizde ilk 80 e vuranlar demolar oldu ben ezik olduklarına katılmıyorum şuursuzcana kasabiliyorlar

onu aoe de cooldown yokken yapmı$lardır.ve pve ile pvp çok farklı $eyler
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...