Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demonologist

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Demonologist için paylaşım başlığı.

The demonologist is the mightiest of sorcerers, wielding the power of hell and earth and capable of conjuring pillars of flame or titanic storms of electricity.

So great is their occult knowledge they can bargain a servant of hell into doing their bidding, a guardian daemon of warped beauty and terrible might.

Demonologists concentrate solely on sorcery and the potency of their spells is unmatched, as capable of eliminating a single enemy in a hellish inferno as destroying enemy lines with forks of lightning. They can sacrifice their own life-force in return for more occult power and they are most potent when they can devote their spell energies solely to attack.

Archetype: Mage

Permitted races: Stygian

Weapons: Daggers, crossbows, and thrown weapons

Armor: Cloth and silk armor

(Türkçeye çevrilecek).
Sosyal ağlarda paylaş

güzel class feci dmg güzel bufflar AMA es kaza bir melee yanına yaklaşırsa sen görmeden bir ranger seni görürse ölüsün

pve serverındasınız çok sorun olmaz

aha unutuyordum spellweaving hadiseleri inanılmaz güçlü

PS:Dark ileride talentlerle single nukeler bambaşka bir yöne giyor ve single nuke ü sürekli atabilirken aoe biranda mananı bitiriyor
Sosyal ağlarda paylaş

walla bende 2.cil olarak demon acacam. bide su spellweaving olayını biraz daha anlatabilirseniz. videolardan gordugum kadarı ile baya uzun bi trans sureci var yani pvp de sakat gibi gorunuo ama tabi net olarak anlasılmıo olay yani trans anında buyu falan yapılıp yapılmadıgı falan
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter level aldıkça rezalet bir konuma geldi, gurup buffları hariç pek bir işe yaradığını söyleyemeyeceğim yani healer class olan Tos 'un bile aoe dmgleri bile demondan daha iyi =( Yine bula bula en ezik classı açtığım için beni tebrik edin =D Wow dada hunter açmıştım (revamp'den önce hunterın halini bilen bilir =P ).
Sosyal ağlarda paylaş

Gözden kaçırdığım bir şey yokki benden 3 level düşük ToS daha fazla dmg verip üstüne heal da atabiliyorsa bir şey düşünmeye gerek olmadığı kanaatindeyim. Aynı zamanda forumlardada herhalde tek 5-6 sayfa demonologist suck diye bir başlık başka hiçbir classda yok herhalde =P

Rank2-3 büyüleri bekliyorsunuz gele gele %30-40 mana daha fazlaya 7 dmg arttırıyor, resmen şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Gözden kaçırdığım bir şey yokki benden 3 level düşük ToS daha fazla dmg verip üstüne heal da atabiliyorsa bir şey düşünmeye gerek olmadığı kanaatindeyim. Aynı zamanda forumlardada herhalde tek 5-6 sayfa demonologist suck diye bir başlık başka hiçbir classda yok herhalde =P

Rank2-3 büyüleri bekliyorsunuz gele gele %30-40 mana daha fazlaya 7 dmg arttırıyor, resmen şaka gibi.

Bildiğin gibi demonologist zaten yeni nerf yedi.Bu dediğin yeni rank skill geldiğinde çok manaya az dmg olayında sana hak veriyorum.Ancak ilerleyen lvl larda dmg farkı giderek açılıyor yeni aldığın rankta yani değiyor ki daha oyun release olarak bugün çıktı bence biraz daha bekle.Sonuçta bahsettiğin ToS'ede nerf gelecek.Her class mümkün mertebede dengelenicek.WoW ilk çıktığındaki hunterı sana hatırlatırım
Sosyal ağlarda paylaş

Skyfire said:
Darksun said:

Bildiğin gibi demonologist zaten yeni nerf yedi.Bu dediğin yeni rank skill geldiğinde çok manaya az dmg olayında sana hak veriyorum.Ancak ilerleyen lvl larda dmg farkı giderek açılıyor yeni aldığın rankta yani değiyor ki daha oyun release olarak bugün çıktı bence biraz daha bekle.Sonuçta bahsettiğin ToS'ede nerf gelecek.Her class mümkün mertebede dengelenicek.WoW ilk çıktığındaki hunterı sana hatırlatırım

partiye almıyodum ben gereksiz die :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wow daki hunter a benzeyecekse ayvayı yemişiz zaten =D aylar sonra revamp gelmişti anca.

Birde sınıflar arasında bir denge olması lazım, ben madem melee de aşırı kötüyüm, hemen inebiliyorum, o zaman ona göre karşıdakini indirebilmem gerekiyor. Mecvut sistemler hem pvp hem pve deki elite moblara manam yetmiyor kesinlikle. 2 kişi benden 3-4 level düşük elite'e saldırıyoruz benim mana npc %30-40 arasındayken bitiyor, türlü türlü şaklabanlıklar yapıyorum mecburen =)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse oyunu resmi cıkısı bugün zate. warhammer cıkana kadar sansı var bence. eger bunları düzeltirlerse devam edebilirler yolların ama hala böle sacmalıklar kalırsa warhmmaer gözüküyor bi sonraki oyunum:)

o rank olayı necroda da aynı şekilde sacma. offical forumlarda millet bahsetmiş hep. bir büyü dmg: 25-44 iken misal bi sonraki rankde mana 2 katından fazla götürüyor ama dmg +1 sadece yani 25-45 gibi bişi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp de healer öldürebildin mi? ya da bir elite mob u tek başına alabildin mi ? =) Diğer classların hepsi bunu yapabiliyor, nerf ün neresini savunuyorsunuz anlamış değilim. Spell in max dmg'i artsa ne kadar fayda ediyor minimum dmg hala aynı. 1 mob öldürmek için 50 defa aynı büyüyü yapmak zorunda kalıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

The main reason for this update was to fix an exploit concerning demonologists.Barbarian in Reaver Stance now correctly moves at slower speed while hiding

Fixed an exploit with Demonologists (infinite stacking of certain spells)

Hostile spells casted by the player on itself should no longer trigger reactive spell procs.Updating is sometimes a tricky thing as we have to make sure not to introduce new issues when solving another one. We know there are still other things to fix and the plan is to patch again very soon. said:

Nerfmi$ cidden :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...