Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herald Of Xotli

managerx

Öne çıkan mesajlar

bilmeden şey etmeyelim lütfen

charge'dan sonra root yapınca kendimiz root'lanıyoruz çok büyük bir ihtimalle. ööle güzide bir bug'ımız var.

bir de gün itibariyle öğrendiğim üzere kadın hox karakterler erkeğe ve demon formuna göre %33 daha yavaş vuruyolarmış. muhteşem...

son olarak da 2 comboda adam kesebiliyoruz ama 2 comboda adam kesmek kolay iş değil. biz de o sırada 3 spellde ölüyoruz cloth olduğumuz için.
Sosyal ağlarda paylaş

su anda firelance hit basina 1600-1700 vuruo bende, eskiden 2000 vuruodu ama saçmaydı zaten critledimi 3. vurusa gecmeden ölüyodu adam öncesinde bi de hellfire breath yedigi icin.

gayet super olmus firelance, calismayan tüm talentlarimizin basina.

not olarak söyle bi geciim bilmeyen arkadaslar langır lungur aylamasın hox imba diye
- root rangeini arttiran feat calismiyor, sadece manasini dusuruo
- chargedan sonra instant cast birsey yaparsak stuck oluyoruz
- hellfire breath atinca spell interrupt edip silence atan feat calismiyor
- shield ile ilgili mage treeler calismiyor (absorb dmg arttiran)
- female hoxlar %37 daha yavas vuruor
- lv70 sonrasonda oyunda kullanacak silahımız yok, dpsimiz saka gibi azalıyor
- statlar attack/def ratingleri etkilemediginden gene saka gibi oluyoruz
- kendi cc'miz fear 40sn root 30sn cooldown ve cc ye karsi olan tek skillimiz purge de bugli oldugundan pvp de hayvansan skilli olmadiginiz surece kaybetmeye mahkumsunuz.

butun bunlara ragmen hox rulz diyorum, 3v1 bile combat alabiliyorum yeri geldiginde (lv80 players) ama tabi ki gank durumlarında dalıp root/fear kullanabilirsem. Aksi halde uzakdaki adama charge atip root kullanmaniz lazim ki bunu yiyen high level yok nerdeyse aptal bugimiz yuzunden
Sosyal ağlarda paylaş

daverc said:
Adam 70+ level hox oynamis anlattığına göre, classla ilgili bizzat oynayarak gördüğü artıları eksileri yazımış, gerekeneleri belirtmiş. sleeper senin de canını yakmıs heralde hox gelmis burda destekli desteksiz evet hayır oynuyosun sevimsiz oluyor.

bir de yazılanları okusanız super olucak ama neyse o da olur elbet bir gun, umarım...
bkz
sQu said:

- statlar attack/def ratingleri etkilemediginden gene saka gibi oluyoruz

bunun dısındakilerin tamamı "calısmıyor" sınıfındaki sorunlar

@daverc birseyi bilmek icin illa yapıyor olmanız gerekmez, dunyanın en iyi yuzme antrenorlerinden biri (abd li bir eleman ismini unutmusum ) yuzme bilmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o biliyor sen bilmiyorsun konumuna getirmedim olayi zaten dikkat edersen.
Classla ilgili gördüğü sorunlari ve gereken değişimleri yazdığını ve bunları örneklerle desteklediğini söyledim,bunlari boost veya fix olarak algılamak kisiye kalmış.

Senin yaptığın şey ise , ya bu hox lar cok uber boosta gerek yok muhabbetinden öteye gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şuan hox için en büyük sorun doğrudan hox için item bulmanin çok zor oluşudur. Armorlari diğer magelerden, silahlarida diğer fighterlardan kotararak kullanıyoruz resmen.

Resmi forumlarda bunu belirtenler olmus , hatta feedback olarakta üstünde durulmuş umarım item konusunda gerekeni yapar funcom.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an lvl 50 oldum çabuk ölme sorunu haricinde memnunum zevkle oynuyorum.Diğer Arkadalarında belirttigi gibi armor olayı büyük sorun.Light Armor verirlerse oldukca iyi olur.Field Kısımlarından çok Takılıyorum.Allah Rızası için Bir arkadaş Şu Fieldleri Kabaca Türkçeleştirebilirmi.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün arkadaşın bilgisayardan 5 dakkalığına hox'u göstermek için girdim, 5-6 kere komboları yaptım. 2-3 kere komboları yapamadım, tuşlara düzgün basamadım sanmıştım.

meğer şimdi forumları okudum, kombolarımız bozulmuş. yapsan da yapmamış sayıyormuş %50 falan ihtimalle.

eeeeeaaahhh...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...