Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk izlenimler

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Akse said:
benim sistem intel core2 duo 2.4ghz 2gb 800mhz ram,7600gt ekran kartı var.high yapınca herşey güzelce gözüküyor ama fps yerlerde oluyor.ekran kartını upgrade edersem high da oynayabileceğimi düşünüyorum.

abi çok mutluyum şu an nerdeyse aynı sisteme sahibiz
bende amd dual core 3800+ var ama işlemci olarak. Pek anlamadıımdan seninki ile karşılaştıramiorum daha ii mi kötü mü die. =) ama ekran kartı falna aynı. LOW da rahat oynanabiliniosa çok böle grafikler ziyan olmuosa çok sevincem!
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
peki wow oynadın mı bilmiorum da wow da mesela düşük grafiklerde harbi oyunun tadı kaçiodu renkler , minimap bile böle yazılar şekiller mouse cursorı bozuluodu. Bunda öle bariz bi değişiklik oluo mu

ben gayet memnunum graifiklerden ve atmosferden.. low hali bile "iyi grafikli oyunum" dedirtebiliyor.. zaten atmosferi yaratan grafiklerden çok ses efektleri..
Sosyal ağlarda paylaş

q9300 quad core
hd3870 X 2 crossfire
4 gb ram
gigabyte ex-ds anakart
vista 64 bit
iyi bi kasa ve sogutucu ile video options high da oyunun genelini 100 üstü fps ile oynuyorum en kötü 60 lara düştüğünü gördüm , pingler de idare eder 100-200 arası , ee daha ne olsun

oyun güzel atmosfer güzel bekledigimize degdi ,nazar degmesin :)

ps: 22 inch monitör de 1680X1050 çözünürlükte oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

That said, we hear people tell us that they don’t want to play a starting area/they want to see their friends right away/they don’t need to consort with the lil’ nublets in the starting areas because they are uber enough as it is, so we’re considering ways that you can skip the starting area as we move through the beta phases and get feedback from all of our testers and players.

beni güldürdü, bunun yanında kök config yazan arkadaşlar ateşle oynuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...