Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wİndows Ultimate ve Conan

maxrep

Öne çıkan mesajlar

Conan ın ekranında devamlı ekran kapnıyor siyah ekran çıkıyor sonra 2 sn sonra tekrar geri geliyor. bunu devamlı yapıyor. sizde de oluyormu?

birde oyun açıken. Siyah MS-Dos ekranından devamlı Eror Bing - BinkShoulkdSkip skipping frame-
diye yazılar art artda çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
hatta oyunda ilk ekranlara girdim. seetings de video ayalarını bile yapamıyorum. ekrank kararıyor . geri geliyor. yavaslik var. sonra mavi ekran çıkıyor !? sadece conan da... resetleniyor bilgisayar.

şuan oyun ekranına giremiyor olman lazım
oyunu direk ageofconan.exe yi çalıştırarak girme her zaman ConanPatcher.exe ile gir
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Peki su MS-DOs ekranı side de var mı? ÇIkıyor ve liste sayar gibi birşeyler sayıyor ve devamlı bilmem ne eror veriyor.

bende de direk ageofconan.exe'yi calıstırınca dos ekranı cıkıyor ama sırayla error vermiyor, tek satır bir sey yazıyor, o da universe is live universe mi ne, oyle bir sey yazıyor... open beta'dayken direk ageofconan.exe'den calıstırınca oyle liste sayar gibi error veriyordu aynen, ama oyun ici hic sorun olmuyordu... orada bir sorun var yine...

edit: ama oyuna girip, bir kere server'ı girmeye calısıp, oyunu kapadıgımda dos ekranında bayagı error yazılmıs oluyor simdi farkettim, onun icin error'lar sen oyundayken yazılıyorsa sorun yok, ama oyuna girene kadar yazılmaması gerek...
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
maxrep said:
Peki su MS-DOs ekranı side de var mı? ÇIkıyor ve liste sayar gibi birşeyler sayıyor ve devamlı bilmem ne eror veriyor.

bende de direk ageofconan.exe'yi calıstırınca dos ekranı cıkıyor ama sırayla error vermiyor, tek satır bir sey yazıyor, o da universe is live universe mi ne, oyle bir sey yazıyor... open beta'dayken direk ageofconan.exe'den calıstırınca oyle liste sayar gibi error veriyordu aynen, ama oyun ici hic sorun olmuyordu... orada bir sorun var yine...

Sende de Ultimate mi var? sorun Wista service pack 1 yüklü olmadığından mıdır?

şimdi onu da download ediyorum..

Dün akşam kurdum ultimate yi. bir dünya para saydım makineyte. böyle soun olması beni üzdü.
bugün 9800gtx ekran kartı aldım kendim kurdum.(2 power bağalntısı vardı! yuh)
6gb ram var.
yeni 500gb lık hardiske sıfırdan kurdum wistayı . age of conan ı. ramler 2 tane 1 gb lık 667 mh. 2 tanede 2gb lık 667 mhz likler.
64 bit. 3800+ athlon.
dün akşam asus M2N mainboardı bios u update ettim. (en çok buından korktum. başıma bir haller gelecek diye. zor ve tehlikeli işdir)
PU yu değiştirdim. FSP 500w lık aldım.
yani baya bir emek (para :( ) harcadım. böyl esorun olması kötü oldu. Eski bilgisayarcı olarak mavi ekran la karşılaşıp bilgisayarımın resetlenmesi beni baya korkuttu. Ama bunun normalde yapmaması ve sadece AOC oyununun Age of Conan. exe çalıştırıp oyunun id, password ve setting kısmında vermesi beni rahatlatıyor. Demekki oyunla alakalı bir şeyler var. ?! Birde oyunun giriş kısmında görüntü yavasçca akıyor. mesela menüler arasında da olsun, kullanıcı ismimi yazarken yavas yavas yaziyor ve menülerde yavaş hareket ediyorum? Video ayarlarını "Medium" yaptığım halde de böyle oluyuor. dx9 olarak çalıştırıyorum şu an..
/salute
Sosyal ağlarda paylaş

AMD 64 X2 4000+@2520
MSI K9A2-CF ANAKART
1GB x 2 800MHz (2 adet daha söylemiştim yanlış gelmiş 667mhz geri gönderdim :( )
ASUS Extreme EAH3870/G/HTDI/512MB DDR4@850/2300
GlacialPower GF-550 550W Güç Kaynağı
Vista Ultimate SP1 64bit on 2x 160GB Sata2 HDD Raid 0

bayadır kullanıyorum 1 tek sorun bile yaşamadım
sp1 insanların dediği gibi kötü değil gerçektende sistemi baya bi oturturdu
Sosyal ağlarda paylaş

evet biraz önce son sürücüleri çektim.

şimdi ekran kartın teset etmek için cal of duty 4 oyunu var. ONu yükliyorum. Acaba ekran kartında mı bir şey var. ?
Sadece normal mainboarda yerleştirip. 2 adet power kablosunu taktım. Mode Zotac GeForce 9800gtx AMP 512 mb. DDR3 memory, 256bit,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...