Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN Kişisel İletileri ve Nickleri..

roket adam

Öne çıkan mesajlar

şey vardı yav.
"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

güzel laf :D
Sosyal ağlarda paylaş

ileti veya nick değil ama şu tarz bi mesaj geldi az önce

_KralKartal_ gönderdi 21.06.2008 10:43:
кuSuяa вaкмa γσLLaмaк zσяuηdaγiм İSмİм ismail15γaŞiηdaγiм вİя ÖLÜγÜм вєηİ ÖLdÜяdÜLєя єĞєя вu мaİLİ 10dк İÇİηdє 15 кİŞİγє qÖηdєямєzSєη вuqÜη aкŞaм γaтaĞiηiη вaŞiηda σLaćaĞiм вİя вiÇaкLa Sєηİ ÖLdÜямєк İÇİη qєLєćєĞİм aLLah яizaSi İÇİη єĞєя γσLLaяSaη γaкLaŞiк 4 тaηє Sєηİ Sєωєη кİŞİ Saηa aÇiLaćaк ćuмaятєSİ qÜηÜ σpÜLєćєкSİη
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
şey vardı yav.
"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

ahah çok iyi XD
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
şey vardı yav.

euhaeuha bu replik bi filmde geçiyodu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
oper said:
şey vardı yav.

euhaeuha bu replik bi filmde geçiyodu ya.

Al Capone'un itiraflarında söylediği bir laftır bu. Sonradan şehir efsanesi olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...