Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son saatler [early access]

Apache

Öne çıkan mesajlar

iki buçuk saat kaldı tansiyon yükseliyor ama hala patch serverı kapalı.

betada dx10 test edildi değil mi? yani bu son patchlerle eklenen bir olay değil.çünkü aoc forumlarında dx10 tam olmayacak diye çıkıyor biri on kişi karşı çıkıyor böyle alakasız konuşmalar ve kimse tam olarak emin değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Bence sunucuyu açtıklarında 3GB bir patch eklenmiş olacak. Hızı da 100KB/s ile limitleyecekler. Millet onu indirene kadar kalan hazırlıklarını yapacaklar, yemek yiyecekler ve 'Biz sunucuyu açtık, siz giremediniz.' diyerekten sıyrılacaklar işin içinden. :p

FC bu şaka maka yapar böyle işler sicili pek iyi değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Bence sunucuyu açtıklarında 3GB bir patch eklenmiş olacak. Hızı da 100KB/s ile limitleyecekler. Millet onu indirene kadar kalan hazırlıklarını yapacaklar, yemek yiyecekler ve 'Biz sunucuyu açtık, siz giremediniz.' diyerekten sıyrılacaklar işin içinden. :p

ben zaten 80i geçemiyorum nereye sınırlandırıyolar vız gelir bana onların sınırı
Sosyal ağlarda paylaş

dx10u test etmek için online şekilde kullanmaları gerekmiyor.. hangi direct x grafikli oyun 10binlerce kişi tarafından test edilir..

mmorpgyi iyi yapıcak olan şey grafik dğeil temel oyun sistemidir , betada test edilen şey de dengeler ve server yapısıdır , grafikleri 2 kişi de test eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikleri iki kişi test edemez. DX10 ile offline modda oyuna girip "Aha ağaçlar düzgün görünüyor. Deniz efektleri de tamam. DX10 test ettik tamamdır." mı diyecekler?

tunch said:
hangi direct x grafikli oyun 10binlerce kişi tarafından test edilir..

On binlerce kişi tarafından aynı anda online oynanacak olan oyun on binlerce kişi tarafından aynı anda online test edilir. Olay sadece grafiklerin doğru olup olmadığında değil. Bunun performans sorunu var, bug'ı var. Oyuncu test etmeyecek de kim test edecek?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...