Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official Pre-Download ve Early Access Konusu

tantun

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, bir tek ben mi yanlış bilgiye sahibim diye merak ettim; gamersloot dan bir güzel pre-order yaptık. Early access için keyimizi bekledik, nitekim bugün geldi ama gelen key pre-order key ve size erken giriş hakkı vermiyor ! Sadece mamut veriyor !

Ayın 17'sinde oyuna başlamak için funcom bizden 4,35 € daha para istedi. Nitekim bu ücreti de ödedikten sonra account info da early access giriş yapabileceğimizi belirten -mamut ikonunun hemen yanına- bir kılıç ikonu koydu.

Kısacası gamerloot erken giriş vermiyor, sadece pre-order ile verilen mamutu veriyor. erken giriş için 4,35 € daha ödemeniz gerekiyor.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, ücreti alan Funcom. Gamersloot 9 dolar aldı, tamam, 39 da balance keye aldı. Ona da tamam.

Biz 5 avro ödemeden oyunun keyini kayıt ettirdik. Daha sonra Funcom, "tamam pre-order in var, al sana mamut" dedi. Ama "erken giriş için 5 avro daha alayım" dedi. Yani demek istediğim; gamersloot erken giriş keyi göndermiyor, pre-order key gönderiyor, sen erken giriş istiyorsan Funcom'a 5 avro daha veriyorsun.

Belki tüm siteler böyledir, yani verdikleri key pre-order keyidir. Ben sadece 9 dolara erken giriş de alabileceğimi sanıyordum, öyle değilmiş. Ben de bunu burada paylaşmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...