Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Konuyla alakasız olcak ama bunun için konu açmıyım dedim. Trabzon'un sitesinde böyle bi yazı var ne anlama geliyor merak ettim.

Türkiye Futbol Federasyonu UEFA Kulüp Lisans Kriterleri çerçevesinde kulübümüze lisans verilmesini kararlaştırdı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, 2007-2008 sezonunda lisans almak için yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucu kulübümüzle birlikte Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe, Galatasaray, Kayserispor ve Sivasspor'un, 2008-09 sezonunda UEFA müsabakalarına katılabilmek için lisans almaya hak kazanan kulüpler olduğu bildirildi.

Yani Trabzon Avrupa'ya gidebiliyor mu bu sezon?
Sosyal ağlarda paylaş

millityet.com.tr said:
Fenerbahçe'den Nihat Kahveci atağı...

Fenerbahçe Kulübü, İspanya’nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci’nin transferi için girişimlerde bulunduğunu resmen açıkladı.
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Asbaşkanımız Sayın Mahmut Uslu ve yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım, Nihat Kahveci’nin kulübü ile bu oyuncunun kulübümüze transferi konusunu görüşmek üzere İspanya’ya hareket etmişlerdir. Yapılan görüşmeye ilişkin detaylar konu netleştikten sonra kamuoyuna aktarılacaktır" denildi.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur. iki gün önce dedi hatta yine. artı villarreali çok sevdiğini, yaşadığı yerin sessiz ve sakin oluşuna çok alıştığından dolayı istanbul'un kalabalıklığı ve trafiğinde boğulduğunu ekledi. bu yüzden istanbul'a dönmeyi planlamadığını da ekledi. ha fener gelir nihata al sana yıllık 4 milyon euro der, ki emre 3.5 alıyorsa nihat 4 almalı ,ki bence ikiside fazla ve saçma rakamlar, o zaman nihat tabiki gelir. bu iş paraya bakıyor ya. bana şimdi gel deseler sana ayda 5 milyar bi de kombine, fenerin her maçına geliceksin. giderim yani niye gitmeyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar medyadan takip etmiyor nihatı ispanyaya gitmişler kulubüyle gorusmeye.nihata sormadan kuluple goruseceklerini mi sanıyosunuz? almıslar okeyi nihattan villarealle görüşüyolar işte simdi.ne anlamaz insanlarsınız ya.emre de gs liydi noldu? fb ye geldi tpıs tıpıs.ayrıca 4 mio euro ya da 5 mio euro alsın size ne? cebinizden oduyosunuz sanki.ben fb liyim fb nin kime ne kadar para verdigi umrumda degil.getirsinler oynasın gerisi hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
bana şimdi gel deseler sana ayda 5 milyar bi de kombine, fenerin her maçına geliceksin. giderim yani niye gitmeyeyim.

çok güzel özetlemişsin. galatasaraylı emre, fenerbahçeli tuncay, beşiktaşlı nihat.. bunlar kulüpleri ile özdeşleşmiş oyuncular. gençliklerinin verdiği gaz ve hırsla gs, fb veya bjkdan başka takım forması giymem diyebilirler o gazla. bugün beşiktaş veya galatasaray gidip Tuncaya yıllık al sana 3M Euro dese o da bjk, gs formasını giyer. ha, bu paralar saçma orası ayrı :)
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca nihat ne kariyeri yapacak daha avrupada?
sociedad'ı 2. yaptı gol krallıgında ronaldo ile yarıstı.sonra villereal e gitti villereali 2. yaptı.golleri sıraladı.
real madrid barcelona man utd falan istemedigine gore bu adamı ha villereal de oynamıssın ha fenerbahcede artık.fb parayı fazla verirse niye fb de oynamasın?
Sosyal ağlarda paylaş

artık olgunlaşması lazım insanların zaten. prof. oyuncu dediğin parasını alır çıkar oynar. bu sadece fb de var Türkiye'de.

gs bi garip. bjk desen para alamıyor kimse.

nihat'a parasını ver gelir doğrudur. ama yani kariyeri için bence gelmemeli bilmiyorum. villareal'den büyük bir takıma geçiş yapabilitesi var bence hala
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...