Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

casual ret pala (pvp)

fenris

Öne çıkan mesajlar

arada bg ve arena yapmak için bi ret pala rollıyım diyorum da nasıldır bilen biri anlatıversin biraz.
arena partnerim muhtemelen frost mage olacak.
bg ler filan zevkli oluyo mu? öldürmek için çok kasıyo mu?

oyunu bırakalı biraz olduğu için son durumlar hakkında pek bilgim yok.

yoksa rogue mu açsam bi tane ya :P ...
Sosyal ağlarda paylaş

arena yapayım diyorsan da frost mage ile ne olur bilemeyeceğim ama resto shaman ve warrior ile 3v3 yapabilirsin,

ret pala ile bg bayağı eğlenceli, bg yaparken kolay kolay ölmezsin gerektiğinde shield açıp 5 kişinin arasından da adam alabiliyorsun, su içen full pvp gearlı tiplere Avenging wrath açıp 7500-9000 vurabiliyorsun (adam oturduğu için 3 critic arka arkaya geliyor), yanında shaman arkadaşın varsa wf totem ile çoşabiliyorsun ,

tabi "işini bilen" hiç bir healeri tek başına iken öldüremiyorsun priest mana burn yapıyor gözünün içine baka baka, druid senden kaçamasada (judge of justice) manası kolay kolay bitmediğinden 10 dakika sürebiliyor öldürmen veya onun seni öldürmesi, paladinler zaten Flash of light spamlasa yetiyor zaten Fol spam ile paladinin de manası bitmiyor, shaman nature guardian ve es ile senin damageni outheal ediyor genelde burst çıksa bile rahat rahat healleyebiliyorlar, (tabi bu healer classların gear seviyesi senden düşükse 3-4 vuruşta indirebiliyorsun) 1v1 healer ise yalan yani healer görünce dalmıyorum ben uğraşmamak için,
Sosyal ağlarda paylaş

Item kasmak işkence ya ret pallye. Honorla heal item, arena puanlarıyla ret alıyorum ben :P Çok sağlam burst olan bi sınıf, normal attack seal judgement bide cru strike derken bi anda 4k damage falan verebiliyosun full pvp elemanlara. Ama persin dediği gibi 1v1 healer zor biraz, hatta karşının gear iyiyse 1v1 her türlü zor. Arenayı denemedim ama bglerde eğlenceli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
Arena işi yalan.(2.4 patch ile biraz iyileşti gibi)

Bgler zevkli ama bg bg nereye kadar.Retri pala arkadaşım vardı sırf bu yüzden warrior kastı bi tane.

Aha bu arkadaş benim.. walla retri pala BG'lerde çok zevkli s3 kask aldım gerisi s1 vindiler tam stormherald yaptım exec bastım yapabileceklerimi yaptım gemleride ayarladım self buffed 1.8k ap var libram ile 2.1k oluyo vuruyuor "AMA" arenalarda zayıf kalırsın zevk almazsın. 1.si CC yok 2. si damagelerin tamamen şans işi tüm gücünle asılabilmek için başta 3 kez crit vurup Vindi yi 3 lemen lazım kanat açarım diyosan bubble açamazsın sana dönerlerse yatarsın.. arenada aşırı zayıf kalıyor ms warrior retri paladan daha zevkli disarmdır debufflar bleed effectler fear charge marge derken warriorda tek crit beklemen lazım fakat retri palada crit bekleyeceksin SoC vurucak diye bekleyeceksin ha vurdu critleyecek diye bekleyeceksin crusader strike vuracaksın inşallah oda critler diceksin ha hepsi çalıştı deli gibi burst damage vurursun alırsın adamı ama critlemezse yatarsın adam seni alır.. 2. dezavantaj istediğin kadar arkanda healer olsun mana derdi var elbet bi yerden sonra tıkanıyosun mana bitiyo ama warriorda o dert de yok rage var vurmazsan yazık :D
ben inandım kastım ama olmadı ne adam gibi raid yaparsın ne HC party bulabilirsin nede adam gibi arena bulursun..
ama bişey varki BG lerde zevkli çünkü genelde karşına itemsiz elemanlar geliyo onlara insana vurur gibi vurmuyosun ama arenada karşına gelmez öyle adam..

işin özeti Retri pala bisikletle sahil kenarında gezmek gibi bişi gir bg ye vur critin dibine çık diger karakterinle arenanı yap raidine gir.. yok ille ben retri pala açıcam diosan (ben gibi :P ) gir bi dene zevklidir bglerde ama ben oynamıyorum artık para kasıorum sadece onla..
Sosyal ağlarda paylaş

arenada 400 resil sl sl warlock umu heallarken guzel guzel MS warr. retri Pala resto shaman 3 lusunden WF varken seal of command la es zamanlı WF proclamıstı bizim warlock a o esnadada warrior vurmaya devam ediyordu 9-10k Hp den target is dead olmustu. guzel guzide burst ama mana problemleri var vsvs ...

Gonullerin sampiyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...