Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Innuendo said:
raistlinthewiz said:
Innuendo said:
mage e nukleer instant pyro ver, gene cikip warlockda hs var diye aglarlar. QQlarin adami mage.

diosun...

http://i205.photobucket.com/albums/bb40/khazmorian/keyboard-mages.jpg

en azından sizin controllerınızdan daha komplike birşey kullanıyoruz..

senin pek ogünleri bileceğini zannetmiyorum ama eskiden vanilla wowun ilk başlarında one-arm class kolpadinlerdi şimdi warlocklar..
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
Innuendo said:
raistlinthewiz said:
Innuendo said:
mage e nukleer instant pyro ver, gene cikip warlockda hs var diye aglarlar. QQlarin adami mage.

diosun...

http://i205.photobucket.com/albums/bb40/khazmorian/keyboard-mages.jpg

en azından sizin controllerınızdan daha komplike birşey kullanıyoruz..

senin pek ogünleri bileceğini zannetmiyorum ama eskiden vanilla wowun ilk başlarında one-arm class kolpadinlerdi şimdi warlocklar..

diosun...

biz? siz? o kadar soyluyoruz QQlarin adami mage, sagol canli bir ornegini gosterdigin icin. warlock alt karakterim bile yok lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu izninizle değiştirmiş olucam ama WoLK'la ilgili bişey gördüm.

Daha önce konuşulmadı galiba, Anub'arak 71-73 instance'ının son bossu olmuş ya. Yani ne bilim bu illdianın 25 kişi tarafından kesilmesinden çok daha acı bir durum bence. Arthas'la umuz umuza faceless one'ı kesmiş biri lan bu ne 5 meni??
Sosyal ağlarda paylaş

Anubarak zaten sıradan bi crypt lord değil mi? Arthasa tünellerde yardımı dışında ne olayı vardı?

Bide daha önce de yazmıştım ama bu lvl olayının blizzin gözünde bi değeri yok. Şöyle yok, gnomergan mesela lvl 30 moblar tarafından işgal edilmiş durumda. IFdan bi tane elite guard gitse hepsini keser. Blizz diyor ki aradaki bu lvl farkı dungeonların önemini ve zorluğunu göstermiyor, bizim amacımız her lvlda içerik sunabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Oha kavgada söylenmez. Bunun altında kalacağıma akrep nalanın altında kalırım daha iyi...

Ayrıca Xaenin'i wowwikide aratmak

HAHAHIAIHAHIAIHAUUHAUHAHA

ha bu kadar salakca yani

hımmm

sanırım sana tüm wow bilgisi doğumda Allah vergisi geldi?

ya d wow da xaein benzeri hiç isim yok benim akıl edip "evet ulan bu bi oyuncudur olsa olsa" demem gerekirdi

dimi

ne salağım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...