Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
meraktan acarım ben de fazla ugrasacagımı sanmıyorum. alt olarak kalır yani. cok hosuma giderse bilemem, belki yeni mainim olur :)

bu arada ben hala death knight'lar neden hero class olarak geciyor anlamadım. normal classlardan bir farkı var gibi gorunmuyor.

Hero class cunku sadece lvl 55+ karakteri olanlar DK acabiliyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Nomorerogues said:
Sizce DK rerollayacak çok player olurmu? malum ehrkes charından sıklmış.

Rikkie said:
Mmo-championdaki skillere talentlere bakılırsa death knight çok karmaşık bir sınıf olucak. O yüzden bence herkes öyle laylaylom diye yeni main'i yapmayacak death knightı.

Daha önceki mavi postlara göre pure tank class gibi birşey olucak. En fazla bir feral druidin cat formdaki potansiyeli kadar damage potansiyeli olucak. (dendi)

Tanklık herkesin güle oynaya yapmak isteyeceği bir rol değil, ayrıca büyük sorumluluk gerektiren birşey. Tank olmak fedakarlık isteyen birşey. Üstüne üstlük raid spotu çok dar olan bir rol. Iteme çok bağlı olan bir rol. Ufakça bir hataya dps ya da healerlardaki kadar töleransı olmayacak bir rol. Re-rollcu adam sorumluluk, fedakarlık değil; rahatlık, basitlik ve rahatça raid spotu alabilmek için mainini değiştirmek ister, sanırım.

Ayrıca death knight da öyle "hero" bir class değil başta dendiği gibi. Sıradan, yeni eklenicek bir class sadece.
Er ya da geç herkes deneyecek ama öyle yeni mainini death knight yapan 4232525235234 tane kişi olmayacak. Bugünkü horde paladin ally şaman gibi olucak nufüsu. Low level birsürü, high level-adam gibi itemli genel dağılımda, normal sayıda.

Asıl böyle olmaz da death knightlar en az bir hunter bir mage kadar dps yapabilcek kapasitede olurlarsa o zaman görün siz festivali...

Konu yine aynı yere gelince yeniden yazmaya üşendim gece gece :>.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Nomorerogues said:
Sizce DK rerollayacak çok player olurmu? malum ehrkes charından sıklmış.

Rikkie said:
Mmo-championdaki skillere talentlere bakılırsa death knight çok karmaşık bir sınıf olucak. O yüzden bence herkes öyle laylaylom diye yeni main'i yapmayacak death knightı.

Daha önceki mavi postlara göre pure tank class gibi birşey olucak. En fazla bir feral druidin cat formdaki potansiyeli kadar damage potansiyeli olucak. (dendi)

Tanklık herkesin güle oynaya yapmak isteyeceği bir rol değil, ayrıca büyük sorumluluk gerektiren birşey. Tank olmak fedakarlık isteyen birşey. Üstüne üstlük raid spotu çok dar olan bir rol. Iteme çok bağlı olan bir rol. Ufakça bir hataya dps ya da healerlardaki kadar töleransı olmayacak bir rol. Re-rollcu adam sorumluluk, fedakarlık değil; rahatlık, basitlik ve rahatça raid spotu alabilmek için mainini değiştirmek ister, sanırım.

Ayrıca death knight da öyle "hero" bir class değil başta dendiği gibi. Sıradan, yeni eklenicek bir class sadece.
Er ya da geç herkes deneyecek ama öyle yeni mainini death knight yapan 4232525235234 tane kişi olmayacak. Bugünkü horde paladin ally şaman gibi olucak nufüsu. Low level birsürü, high level-adam gibi itemli genel dağılımda, normal sayıda.

Asıl böyle olmaz da death knightlar en az bir hunter bir mage kadar dps yapabilcek kapasitede olurlarsa o zaman görün siz festivali...

Konu yine aynı yere gelince yeniden yazmaya üşendim gece gece :>.

+1
cok doğru yazmıssın rikkie
Sosyal ağlarda paylaş

O baştan beri fanların kendi arasında kurduğu bir hayaldi. Her classın bir süre sonra hero class haline geleceği konusu.

Death Knight hiçbir classın hero hali değil. Sadece yeni bir class o kadar. Başka classlarda ekleneceği zaten duyuruldu, özellikle archmage ve battlemaster sık konuşulan hatta blue postlara girmiş 2 class.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar hiçbir zaman her class hero class olacak demedi. Oyuna hero class ekliyecez dediler, fanlar bunu her class heroya dönüşecek diye algıladı belkide.

Adamlar zaten hero class ekliyorlar işte oyuna, dahada ekliyecekler. Ama mantık çerçevesinde olması gerektiği gibi, diğer classlardan daha güçlü olmayan karakterler ekliyorlar. Yoksa kim niye eski classları oynasın dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun adresi nl.youtube olduğu için http://ktunnel.com dan açmam gerekti ama normalde

Flameoffear said:
Donanım haberde gördüm yazayım görmeyen olabilir belki
Kesinlikle hiçnişi yapmanıza gerek kalmadan girior tube ye.

Başlattan Çalıştıra tıklayınız ve aşağıdaki satırı olduğu gibi yazıp enter tuşuna basınız.

C:WINDOWSsystem32driversetchosts

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defterini seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

Daha önce yazılmışsa pardon, aramadım. :D

ile izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...