Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Paristeki Blizzconda tam tersi yönde açıklama yapıldı esas, bir soru sonrası üst düzey tüm PvP'lerden resilance konusunda olumlu yorumlar aldıklarını ve sistemi aynen devam ettieceklerini hatta belkide geliştirirek PvP-PvE item ayrımını dahada derinleştireceklerini belirtiler.

Bu konuda fikrim PvE itemlerinden mp5 kaldırıp spiritin çalışma sistemni değiştirip tüm mana regeni bu yöne kaydıracakları, ama PvP itemlerde ne mp5 nede spirit koymayacakları yönünde bir his var.
Sosyal ağlarda paylaş

WOTLK nın ilk birkaç ayından sonra bir çok playerin oyunu bırakacağını düşünüyorum! Bir çok arkadaşım sırf expansion için tutuyor charlarını, Nedendir bilmiyorum ama herkeste sıkıntılı bir bekleyiş var kimse ne raid ne arena uğraşmıyor artık, hatta officalde okuduğum kadarıyla pre TBC isteyenler bile var size BC bu kadar hayal kırıklığımıdır? WOTLK dada aynısı olurmu? özeelike pre TBC oynayanlara sormak istiyorum :) nede olsa ben görmedim BC öncesini...
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Mp5 siz arena mı olur. 3's da paladinin mp5 i yoksa çok zorlanır. Zaten healerlar ağlanıyor bir de mp5i kaldırırlarsa bence hiç iyi olmaz. Ama blizz bu yapar yapar.

Bence Arena'da MP5 olmamalı zaten. Elindeki mana pool ile yapabilmelisin ne yapıyorsan.

Çoğu şeyi limitlediler, bunu da yapabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapabilirler tabi ama açıkladıklarına göre her bracket da tüm classları eşit hale getirmeye çalışıyorlarmış. Eminim gördünüz siz de yüzdeleri. Onları otutturmak, tüm classlara eşit hak vermek istiyorlarsa mp5 kaçınılmaz bence. Napacaklar 3's da paladin e CC mi verecekler. Denge kurması zor baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Mp5 siz arena mı olur. 3's da paladinin mp5 i yoksa çok zorlanır. Zaten healerlar ağlanıyor bir de mp5i kaldırırlarsa bence hiç iyi olmaz. Ama blizz bu yapar yapar.

Öyle bir açıklama gelmedi zaten, bu benim tahminim. Çünkü mp5 sistemini kaldırabilecekleri yönünde bir açıklama geldi. (gene spell power çercevesinde itemleri tek tipe indirme çalışmaları parçasında mantıklıda aslında bu uygulama) mp5 yerine spirit bazlı bir mana regen sistemi kurmaları çok daha mantıklı olur. Eee bu durumda pvp itemlerden kısılacak ilk statta spirit olur bence.

Mendoza said:
Yapabilirler tabi ama açıkladıklarına göre her bracket da tüm classları eşit hale getirmeye çalışıyorlarmış. Eminim gördünüz siz de yüzdeleri. Onları otutturmak, tüm classlara eşit hak vermek istiyorlarsa mp5 kaçınılmaz bence. Napacaklar 3's da paladin e CC mi verecekler. Denge kurması zor baya.

Valla adamlar paladinin tüm sistemini komple değiştirmekten bahsediyor, ne yapacakları hiç belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp itemını pve itemından ayıran en buyuk farklardan biri mp5 su anda. kısa sureli fightlar dusunuluyor pvp'de. bu yuzden mp5 ihtiyacı yok classların. mevcut mana ile yapabildiginin en iyisini yapmak zorundasın. dogru skilli dogru zamanda kullanarak amacına ulasırsan zaten basarılı oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomorerogues said:
WOTLK nın ilk birkaç ayından sonra bir çok playerin oyunu bırakacağını düşünüyorum! Bir çok arkadaşım sırf expansion için tutuyor charlarını, Nedendir bilmiyorum ama herkeste sıkıntılı bir bekleyiş var kimse ne raid ne arena uğraşmıyor artık, hatta officalde okuduğum kadarıyla pre TBC isteyenler bile var size BC bu kadar hayal kırıklığımıdır? WOTLK dada aynısı olurmu? özeelike pre TBC oynayanlara sormak istiyorum :) nede olsa ben görmedim BC öncesini...

Bence PRE TBC'ye daha çok özen gösterilmişti. TBC'de mechanar 2 oda bir salonken Pre TBC'de Scholomance başlı başına bir olaydı. TBC baştan savma yapılmış, çizime detaya önem verilmemiş gibiydi. Karazhan için mesela aynı şeyleri söyleyemem, her bossu ve her yeri güzeldi, ama tempest keep falan beni çok bezdirdi. 40 kişi Ahn'Qiraj'da, BWL'de aldığım tadı 25 kişi BT'de almadım ne yalan söliyim. İnşallah WoTLK eskiye bir dönüş yapar, daha özen gösterilmiş bölgelerde oyun oynamamıza izin verir. İyi kötü oynuyoruz ama en nihayetinde.

Mendoza said:
Blizz in de işi zor valla. Bu kadar insan, bu kadar sistem, arena, bg, pve, casual, hardcore, 12 yaşında velet, 50 yaşında karı koca. Hepsini memnun ediceksin. Bir sürü class hepsini menun ediceksin. Breh.

Valla 9 milyon kullanıcı, fiks fiyat 13 euro eşittir 117 milyon euro, ayda. Yılda 1 milyar eurodan fazla. Yapacak tabi eşşek gibi herkesi memnun edecek, adamı keserler ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomorerogues said:

tbc cıktıgında da herkes bırakmıstı oyunu. nasıl bir bırakmaysa iki belki üc katına cıktı oyuncu sayısı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...