Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

preorder edenler 70 den baslıyıcak diye bişeyleri yok muydu? oyle yaparız nolucak :P
eheh ya zaten hemen kasmayı dusunmuyorum wotlk çıkınca
once druidimi kasarım o sırada canım sıkıldıkca shamanı levellarım 70-80 arası

sonra druidi giydiririm
sonra şamanı giydiririm
alt olarak da DK açarım :P

yani ölme eşşegim ölme

ki bence ona bi düzeltme getirirler yani olmaz o kadar dusun spawn rate
Sosyal ağlarda paylaş

ben direk warlock'ımı 80 licem . ama kendime kaliteli bi guild bulmam lazım eski hardcore günlerime dönecem. Geçen sene bu zamanlar bıraktığımda black temple hyjala giriodum falan da. Şimdi oyuna girsem bi özelliim kalmamış olacak herkes girio farmlio orayı :/ ne etsem bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
Nomorerogues said:
Pre order edenlere 70 lvl start davası ciddimi ya?

bu topicte okumustum oyle bişeyler ama gangren daha detaylı bilgi verir :D

Hiç öyle bişey duymadım. Dahası sanmıyorumda sonuçta adamlar zaten oyuna erken ekleyince DK kasmak isteyenler direk 70den başlayacaklar WoLK'a. Üstelik son 1 ay beleş item furyası ile sezon 4leride peynir ekmek gibi dağıtırlar honorla, item sıkıntısıda çekmez kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Mmo-championdaki skillere talentlere bakılırsa death knight çok karmaşık bir sınıf olucak. O yüzden bence herkes öyle laylaylom diye yeni main'i yapmayacak death knightı.

Daha önceki mavi postlara göre pure tank class gibi birşey olucak. En fazla bir feral druidin cat formdaki potansiyeli kadar damage potansiyeli olucak. (dendi)

Tanklık herkesin güle oynaya yapmak isteyeceği bir rol değil, ayrıca büyük sorumluluk gerektiren birşey. Tank olmak fedakarlık isteyen birşey. Üstüne üstlük raid spotu çok dar olan bir rol. Iteme çok bağlı olan bir rol. Ufakça bir hataya dps ya da healerlardaki kadar töleransı olmayacak bir rol. Re-rollcu adam sorumluluk, fedakarlık değil; rahatlık, basitlik ve rahatça raid spotu alabilmek için mainini değiştirmek ister, sanırım.

Ayrıca death knight da öyle "hero" bir class değil başta dendiği gibi. Sıradan, yeni eklenicek bir class sadece.
Er ya da geç herkes deneyecek ama öyle yeni mainini death knight yapan 4232525235234 tane kişi olmayacak. Bugünkü horde paladin ally şaman gibi olucak nufüsu. Low level birsürü, high level-adam gibi itemli genel dağılımda, normal sayıda.

Asıl böyle olmaz da death knightlar en az bir hunter bir mage kadar dps yapabilcek kapasitede olurlarsa o zaman görün siz festivali...
Sosyal ağlarda paylaş

Destruction da fire a kaymis. Hmm...
Demon form u cok mrk ediyorum. Armor %360, mana ve health full ama spell damage düsücek soul link ucup gidicek. Resis de düsücek. Ben ne anladim bu isten?

Warlock icin pvp de Affliction agirlikli bi build daha mantikli olucak gibi wotlk da.

Raidlerde 1 shadow bolt atarak hem damage verip hem de corruption un duration i yeniliycekler. Ben begendim acikcasi.

edit: Ohanez Soul link talent tree de yukari cekilmis. full affli olup da soul link kullanilabilecek. ama neflenmis.

http://wotlk.wowhead.com/?talent=Iq0riRfksERcotbxczsM
Sosyal ağlarda paylaş

2 talent ın açıklamaları yanlış sanırım biri elemental shaman'ınki
200 yards teper yazıyor herhalde 0 ı fazla koydular =P

Diğeri warlock cripple, slows down target by %75 and silences target yazıyor, 20 saniye süresi var ama açıklama net olmadığından 20 saniye silenceda yapar gibi saçma bir durum çıkıyor ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...