Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

henuz bi degisiklik yok

*azeroth ta flying mount olmayacak
*menehtil,theramore,stormwindden gemiler northrende gidecek (ally için)
*orgrimmar,undercity ve muhtemelen silvermoondan northrend e gemiler gidecek (horde için)

*outland suanki hali ile kalacak - outlandden northrend e portal olacak
*outlandde flying mountlar kullanilabilir olacak

*northrende flying mountlar kullanilabilecek ama requirement : lvl 77-78 olacak
Sosyal ağlarda paylaş

abi o devasa haritada işkence cektirecekler bize anlasıldı. bu arada stormwind'in degismesi ilginc olmus :) orgrimmar'a da bi el atsınlar, bizim de denize kıyımız var :)

bu arada pc performansı nasıl? tbc ile outlandde baya bi fps dususu yasamıstık, bu sefer de oyle bişey olacak mı? sistemi eskiye nazaran daha cok zorluyor mu yani northrend?
Sosyal ağlarda paylaş

walla benim makine zorlanmadi hatta baya rahattı shattrath a göre performans olarak , ama gölgeler muhtemelen kasicaktir 2gb ve asasi ramli eski makineler de kesin bisey diyemiorm aoc yi highest detail oynayabildiim bi PC sahibiyim ;p dandik makinede denemek lazim , ama kanaatim performans artisi olmus grafik kalitesine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
eski stormwind den ne farkı var dolandı mstormwindde de ally olmadıım için o kadar detaylı hatırlamiorum.

liman mı eklemişler ? bi de haritada ne fark var eskisinden? =)

parkın ve katedralin arasından geçiş yapılmış (stratholme deki undead-livingside geçişinin aynısı bi kemer yapılmış)

ordan yeni bölümüne giriosun SW nin , northrend e gemiler hareket ediyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zamanında SW'nin deniz kenarına inmiştim. (wetlands tarafından kıyıdan yüzerek ulaşabiliyorsunuz) Orada bir toprak çıkıntı ve boş bir ev vardı, herhalde sadece oraya yüzmek için 1-2 saat uğraşan insanlar görmüştür o kulübeyi ve önündeki ufak iskeleyi. Sanırım tam o noktaya açılıyordur geçit.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi blizzard ın wow hakkında yıllık planı leak olmuş biyerden millet "bu leak değil blizzard insanlarn bilmesini istedi" demiş olsada ben böle complo teorilerine inanmıorm wowcunun teki linklemiştir yine ama mmo-championdada çıkmıştı.

World of Warcraft wotlk 2008 in 2. yarısında released olucak diye yazıodu bi raporda. Yani kısacası oyun bitmemiş test edilmemiş bile olsa en geç aralıkta çıkıcak.

Adamların asıl umrunda olan şey ve asıl vakit harcadıkları şey balance diil. Hunterla paladin talent büyülerini 2günde hallederler onun hiç sorun olcaanı sanmıorm. Ama wowun ne kadar büyük bi oyun olduunu düşünürseniz...Yani gerçekten zor bi iş sonuçta koca koca haritalar bunları doldurcak moblar-aksesuarlar-ağaçlar-dağlar-taşlar-ıvır-zıvır. Bu haritalara uygun gathering profession ları için otlar mine lar diğer professionlar-questler-dungeonlar...vs vs vs yapıcakları çok şey var.

Bence gayetde çıkarırlar oyun bitmemiş olsa bile... TBC yi hatırlatırım. Oyunun ilk 4 ayı hakkaten beta bitiydi. Her hafta fix geliodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:

Bence gayetde çıkarırlar oyun bitmemiş olsa bile... TBC yi hatırlatırım. Oyunun ilk 4 ayı hakkaten beta bitiydi. Her hafta fix geliodu.

illa ki birşeyler fixlencek ama oyunu ciddi etkileyen bir bug hatırlamıyorum TBC başladığından beri, olanlar da PTRlarda gideriliyodu zaten. Wotlk kasım-aralık gibi gelcek desek en az 5-6 aylık bir test süreci olcak ki bana göre gayet yeterli olcak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Open beta olmayacak dendide, aynı blizzard open beta keylerini çatır çatır dağıtacağını açıkladı pariste, o nasıl olacak. Paristeki blizconun 80 euroluk giriş paketinden open beta keyi çıkacak

BlizzCon 2008 Announced
Back by popular demand, and now with 50% more hall space for your convention- going enjoyment, BlizzCon officially returns to the Anaheim Convention Center in Anaheim, CA, on October 10–11. Kaynak

eğer böyleyse anca ekimde open beta olucak demektir?

eğer WWI 2008 diosan

What do I get for the price of a ticket?

Each ticket includes a 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational badge that grants access to the two-day event. Attendees will also get a Worldwide Invitational goody bag containing exclusive swag. More details on the contents of the goody bag will be revealed in the weeks ahead. WWI2008

burda da open beta key die bişi demio

nerden duydun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...