Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
moral bozmak icin falan soylemiyorum ama cidden magelerin warlocklardan daha fazla dps yapmasina izin verirmi blizzard sizce ?

* Fire talentleri feci kötü, öyle böyle değil...
* Dest warlockta % 12 crit talenti var yeni :) Arcane mage ona nası yetişir bilemiyecem.
* WOTLK'de magein base dmgları warlock'a oranala daha fazla yükselmiş bu arada, talentler nanay olmasına rağmen
Sosyal ağlarda paylaş

Desto warlocklara talentlerden gelenler inanılmaz şeyler var

-Destruction büyüleri için +5 hit (yok artık)
-Destruction büyüleri için %8 crit + %10 crit damage
-Conflagrate, imolate ve shadowflame için fazladan +10 crit daha (ohaa)
-imolate atmaya gerek olamdan sürekli olarak süresini refrash edebilme
-Fire büyüleri için +%10 damage
-shadow büyüleri critleyince imolate instant oluyor.

Bunları üst üste koyunca fire magelerin yada arcane magelerin warlockların yanına bile yaklaşması mümkün değil.

Geriye tek olasılık kalıyor frostta ilginç bir talent var, daha önce yazmıştım biryerlerde. Bu talent belli bir şansla tüm frost büyüleri için (icelance dağil) bossa bir debuff koyuyor. Bu debuff sanki boss frozenmış gibi varsayıyor. Ve shater - winterchill- itemler falan derken frost mageler %100 critle oynamaya başlarlar. Sürekli icelance spamla hep critliyerek bugünkü imkanlar dahilinde düşünürsek yaklaşık yaklaşık 2200-2300 dps yaparlarki başkada aklıma bişey gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyas alabilirmiyiz acaba :D. Hani şu harita nagrand kadar, şu harida 2 katı kadar falan gibi.

Howling Fjord haritası

http://farm4.static.flickr.com/3013/2586389015_aceb1a235e_o.png

Howling Fjord oyun içi uydu fotosu :D

http://farm4.static.flickr.com/3170/2587222658_110fbe2784_o.png

Bunlarda bek anlaşılamıyor ne kadar büyük olduğu, sonuçta karşılaştırma yapılabilecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dragonblight haritası zangarmarsh + hellfire peninsula nın toplamına eşit desem? ;p

yada valgarde keep den , vengeance landing e gitmek (yukardaki haritada 2 noktada var , allience & horde baslangic noktaları) yaklaşık 5 dakika sürüyor epic mount ile :)

ha tabii 5 dakika içine noobluk , mobların aggrolaması ooyy babam güzel manzaraymışları da eklemek lazim , yinede büyük yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hindi ftw? :P

Titanlara işimiz düsücek gibi ?

Mustang!

Haritalar

Dyradların kuzenleri

D.E.H.T.A. , hemet nesingwary nin kellesine baya büyük ödül koymuşlar :P critter vs. kesmek artik penalty verio (nagrand / strangletorn vale questlerine ithaf)

Revive ftw :p adı üstünde ^^

DK nın nerflenin skill i 5 tane bloodworm procluyordu ve stackleniyordu yani yeterince hızlıysanız ve şanslıysanız 10-15 bloodworm sahibi olabiliodunuz ve bu bloodwormlar hedefe vurdukları dmg kadar sizi heal ediodu , rakamlara dikkat çekiorum attack speedleri bayaa hızlı :P

artik max 1 tane spawn oluo ki cok kullanisz oldu artik , eskiden tam bi life saverdi (1 saniyden kısa sürede full hp ye geri cikiordunuz ve 15 sn ortalıkta oluyorlardı

Sosyal ağlarda paylaş

Ya uzun uzun okuyacak mecalim yok çok kısa ve basit bir soru sorayım.
Serverdaki elitizm seviyesi yüzünden 3 ay boyunca outgear ettiğim dungeonları farmlamaya değer mi?
Çünkü bu gidişle ben fenalık geçirip silmezsem oyunu wotlk den önce tbc contentini bitiremeyeceğim.
Eğer tbc gibi ilk mobdan düşen yeşiller benim epiklerimden iyi olacaksa zahmet etmiyim hiç.
NDA felan var mı onu da bilmiyorum gerçi neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...