Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:
Hastayım su hex hakkında qq yapanlara, özellikle magelere. Warcraft lore ile zerre bilgileri olmaz sonra "hex imba !!! gg blizz, katlettin bizi" gibi laflar sarfederler...

warcrath lore+ warrior= adam gibi thunderclap stormbolt avatar bladestorm shockwave

ama yok hiç biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:
Hastayım su hex hakkında qq yapanlara, özellikle magelere. Warcraft lore ile zerre bilgileri olmaz sonra "hex imba !!! gg blizz, katlettin bizi" gibi laflar sarfederler...

Burda arkadaşımızın demek istedii, "hex in shaman a gelcee belliydi"

Kİ!!! Magelerede hemen hemen aynısı gelio yani frost 51th point "deep freeze" 5saniye stun işte. Yani sırf adamı critter e çevircez diye sheep le hex arasında bağlantı kurulmasına şaşıyorum gerçekten:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
* Shockwave - "Sends a wave of force in front of the warrior, causing 25% AP damage and stunning all enemy targets within 10 yards in a frontal cone for 4 sec. This ability causes a high amount of threat." [20 rage, 45 sec cooldown] (Protection)

* Bladestorm - "Instantly Whirlwind all nearby targets and for the next 4.5 sec you will perform a whirlwind attack every 1.5 seconds. While under the effects of Bladestorm, you can move but cannot perform any other attacks or abilities but you do not feel pity or remorse or fear and you cannot be stopped unless killed." [25 rage, cooldown: 90 sec] (Arms)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iyi abi rogue dediin dagger kullanır backstab çalışır.
Combat sword çok kötü bence fury warrior gibi oluo roglar.

ya bide bişi sorucam. Bu spirit wolf larn screenshot ını buldumda, ne firefox ta açabiliorm nede ie de siz görebiliomusunuz acaba bi bakarmısınız?

Edit: Resim puff olmuş, imageshack'e hayır :p
Sosyal ağlarda paylaş

Yavvv ben dememişmiiidim ^^

Bu wotlk mage talentleri (içerden sızan)
link

bu da benim evvelden yapıp da burada yayınladığım wotlk mage talentleri
link

resmen benim talentlerimi çalmışlar :p

tey tey

chain misilles - arcane barrage
improved water elemental - improved water elemental
cold power - brain freeze
ice age - deep freeze
frozen fury - chilled to the bone
dragon call - living bomb
inner fire - hot streak

evet itiraf ediorum. blizzard içün çalışıorum asdas
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız mageler 61/0/0 şeklinde garip bir talent yapıp biraz da mana reg. donandıklarında (ki bence gearlarında bu olacak, çünkü spirit veren talentler eklenmiş magelere, ayrıca splerin de spirit bufflarının spell dmg. verme miktarı değişiyor) çok iyi dps yapabilecekler raidlerde. Ve şu şekilde olacak bence magelerin treeleri;

-Arcane; tek target'a max. dps.
-Fire; AoE
-Frost; PvP

Talentler treeler kesin çizgilerle ayrılıcak bence WotLK'ta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...