Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Survival ın dps te eziceğine inanmıyorum, yani geçerse bile kesin nerflenir çünkü raid e verdiği bonus lar düşünülürse ve aynı zamanda bm ve mm kadar dps yapmasına izin vermez blizz malesef :/
Ayrıca mm deki Wild Quiver ve Improved Steady Shot üstüne Marked for Death
hızlı bi silahla deli gibi dps yapılmasını sağlıyabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
WotLK öncesi işe yarar, son anda eklenecek itemleri alabilirsiniz. ancak level 80 için gereken honor ve arena puanının şuanki kastıklarınızla ilgisi yok. Yani bu arena puanı ve honoru level 70 itemleri almak için gene kullanabilirsiniz ama level 80 itemler için tekrar kasıcaksınız tabiki.

Neden yok honorun alakası? TBC öncesi kasılan honor resetlenmedi millet abandi pre arena gearlara. Ya da ben mi yanlis hatirliyorum olabilir cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

raspy said:

Neden yok honorun alakası? TBC öncesi kasılan honor resetlenmedi millet abandi pre arena gearlara. Ya da ben mi yanlis hatirliyorum olabilir cunku.

Mantıksız olur bence. Honerın ve arena puanının sıfırlanmaması ve 80 olur olmaz yeni sezon 1 itemlerini ve mavi honor setini çekmeleri komik olur insanların.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide 75K'yı ha şimdi kasmışın ha sonra farkı ne ki?Mİlletin bazı şeylere geç olaşmasını sağlamak mı?Şimdiye kadar hiç bi zaman bi feature üzerinde sonradan geri dönüş yapılacaktır deyipte oynama yapmadı Blizz.O yüzden cap'le oynanması bence söz konusu değil.TBC'dede kastık kastık sonra gittik aldık 70'de yukarıda denildiği gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ama dediğin sistem (badge sistemi yani) zaten 70 olup heroic yaparak ulaşılan bişeydir.Ben sanmıyorum ki 80de'de badge kullanılsın.Token'ın adı bence yüzde yüz değişecektir.Ama honor olayına gelirsek bunun 70de yapmış olman 80'e kasarken yapmış olman yada 80de yapıcak olman bence bieşy değiştirmez alıcağın item pvp itemi sonuçta.80 olur olmaz itemini alıp pvp yapmak isteyen adam sayısıda çok..Bişey daha ekliyim.Sen pve oyuncusu olarak 80 olunca pve'ye başlıyabilirsin çünkü gear'ın resiliance gibi bir gereksinimi yok.Ama pvp'ye direk başlamak isteyen insan mecbur pvp gear almaya.o yüzden bence mantıklı honor'ı capleyip 80'de kullanabilmek.Sistem değişmezse tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Elbette değişecek badge sistemi onu söylüyorum zaten. Badge değişirken ben yeniden kasmak zorunda kalırken honor niye değişmiyor?

Dahası sen PvP yapmak için stam + resilancelı set istiyorsun bende PvE yapmak için bol hit+crit+spell power yada AP'li set istiyorum. Sen onu kasıyorsun ben bunu kasıyorum.

Birde PvP yapmak için resilance gerekliliği nerden çıktı. Resilancesızda gayet güzel pvp yapılıyor, resilance başkasında varken ve sende yokken problem yaratan birşey. Sen 80 olunca kimsede resialance yoksa burda bir sorun yokki gayette güzel PvP yapılır.

Ama ben 80 olunca üzerimde 65-66-67 vs yeşik- mavi setimi yavaşa yavaş değiştirmek için kasarken sen pat diye full mavi level 80 seti çekersen herşeyden önce farm yaparken bile bana büyük haksızlık edilmiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla honorlar resetlenmicek honorlada item alıncak adım gibide eminim. Ama lvl 80 itemleri yaparlar 60k çat diye alamayız 5parça item.

Buna ayar çekmek hiç sorun olmaz bence. Kimse ooo 75 honor kasçak millet full 80pvp gear le gezcek. E zaten şu an da öle diilmi? 2hafta honor kasıosn haftada 10maç arena yapıosn full epic ouosn yeni 70 charla.
Sosyal ağlarda paylaş

Honor resetlenmeyecek.

@FreEmoon

Sen badge'i level 70 contenti ile kasıp, 80 level itemları alayım, aynı hesap diyorsun da değil. Nasıl level 11'de kastığımız honoru 70 level'da item almak için kullanıyorsak şimdi kastığımız honorları da Northrend'de kullanabileceğiz. Aynısı TBC geçişinde de oldu. Mage'ime HWL Level 70 Staffını almıştım 70 olur olmaz mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...