Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

wow üstüne direk 2.4 vs kuruluyor, ben ilk aldığımda wowu sonra 2.2 miydi neydi onu kurmuştum, ardından tbc yi kurunca hop 2.0 a düşürmüş. tbc ve wotlk "content" i için gerekiyor yani onları kurmanız, yoksa patch herkese var.

ek olarak wotlk'nin tbc datasını isteyeceğini düşünmüyor da değilim, outland'e uğramanız gerekecek sonuçta.

hatta bir not daha , tbc accountla düz wowdan oynayamıyorsunuz, sizin hesap yükseltilmiş bıdı bıdı diye mesaj çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bina var diyelim elimizde, 3 kat çıktınız bir de ara kat yapmak istiyorsunuz ama yapmasanız da olur. tbc bunun gibi işte.

daha sonra ikinci bir ara kat çıkabilirsin diyorlar size ama onu kaldırması için bir ara kat bir de 7 kat daha çıkmanız gerekiyor, yoksa bina çökecek. wotlk de bunun gibi :P kapsamaz yani 2.0 vs yi, sadece kendi contentini kapsar.

2.0 ın üstüne tbc kuruluyordu,
wotlk da 2.4+tbc üstüne kurulur yüksek ihtimalle (veya 3.0 çıkar önce, onun üstüne)
Sosyal ağlarda paylaş

abi wow'un ustune tbc yuklenmesi ayrı bir olay, ben hatırlamıyorum ama ilk cıktıgında patch istemis, oondan sonra cıkan sorunlar yuzunden direk yuklenebilecek hale getirilmis olabilir (tabi boyle birsey nasıl olmus olabilir patch match olmadan o da ayrı konu eheh), ama ben su anda wotlk beta client'ını yukledigimde, benden wow'dan sonra once tbc yuklememi, sonra en az 2.4.0'a kadar patch'lememi istedi...... dolayısıyla da su an tbc yuklu olmasını istiyor... bir de tbc cd'lerinde wow'un ilk cıktıgından 2.0'a kadarki patch'lerden daha fazla sey olmalı bence...
Sosyal ağlarda paylaş

hm mümkün tabi

de çok iyi hatırlıyorum, oyunu d&r dan almıştım sonra da senditten tbc sipariş vermiştim 6 gün sonra da o gelmişti, o arada en son patch hangisidiyse onunla normal wow oynamıştım. tbc gelince onu kurduğumda 2.0 a indirmişti, baştan patchlemiştim.

tbc'yle gelen outland gibi normal wow hesaplarının erişemediği şeyler işte, öyle olmasa normal wow oynayanların başka servera toplanması gerekirdi.

2.0 a kadar olan patchleri de içermesine gerek yok, 2.0 ın üstüne kurulması gerekiyor çünkü minimum , 2.0'dan yola çıkarak oyunu modifiye ediyor yani.

wotlk gelince de 3.0 (çıkarsa) + tbc 'nin üstüne ekleyecek şeyleri olacak işte.

eğitim görmek gibi düşünün, wow 2.0 lise son desek, üstüne tbc (üniversite) kurmanız gerekmiyor, isterseniz lise mezunu olarak dolaşabilirsiniz isterseniz de üni'ye gidersiniz ancak üniversite size ilkokul 1'deki çarpma bölmeyi baştan öğretmeyecek, zaten bildiğinizi varsayacak.

wotlk de master yapmak gibi işte, universiteyi bitireceksiniz önce, sonra da gidip wotlk alacaksınız. bu da sizin bir takım bilgilere sahip olduğunuzu varsayıp onun üstüne bir şey katacak, kalkıp üniversitedekini baştan görmeyeceksiniz.

örnekler rezil oldu ama anladıysanız ne mutlu bana dkfsf
Sosyal ağlarda paylaş

ha ayar verdin dimi

dur anlatim nesini tartışıoruz.

oyunun patch isteyip istemeyeceği değişkenleri olmayan tek bir konu. geldiginde seve seve yükliceksin patchlerin digerlerini istiosa. bu kadar basit tartışmanın mantıgı yok.

ama yeni gelen eşyalar skiller talent tree ler bunların etkileri vb şeyler tartışılabilir üzerinde fikir yürütülebilir şeyler.

bunu sana böyle detayı anlatmak zorunda kalmam yazık.

umarım bu kadar bilgi yetmiştir daha detaylı açıklamaya vaktim yok idare ediver.
Sosyal ağlarda paylaş

yok

ya sen ettiğin lafın nasıl algılanacağını sana edilene kadar anlamıosun ya da anlamaza yatıosun ben de uğraşamıcam daha fazla zaten sordugun sorunun cevabını verdim.

sen tartış olur mu patch hangisini isticek istemicek die.

ben wotlk ile ilgili yeni bilgi bulursam paste ederim ya da duymadıklarımı buradan okurum bi ara gelip
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Just wanted to let you all know that Blizzard will be unveiling the opening cinematic movie for World of Warcraft: Wrath of the Lich King at the Games Convention in Leipzig. The cinematic will be shown at 1:00 p.m., Thursday 21 August at the Blizzard Entertainment booth (D01 in Hall 5). A Q&A session featuring members of the cinematics team will immediately follow.

allaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh hastayim ulan blizz cinematiclerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...