Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Comedymax'in yüz karası diziler: Clueless & She Spies

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Birbirinden gereksiz, aptal, herhangi bir konsepti olmayan diziler. Clueless'ın senaristi öyle bir gençlik yansıtmış ki diziyi izlerken kusmak üzereydim. Ya gerçekten böyle yaşayan gençler var mı ya? Kız ceza alıyor babası cep telefonunu alayım diyor, kız veriyor, ikisini de diyor. HAH - HAH -HAH. Dans sahnesi var danslar süper herkes transta gibi gözler donmuş hip hop dansı yapıyorlar. İğrenç bir dizi yani Comedymax'den tiksindim izlerken resmen.
She Spies da Clueless'dan geri kalmıyor. Ya comedymax benim bildiğim KOMEDİ dizilerinin çıktığı bir kanal, YA SHE SPİES'IN NERESI KOMİK? Çarlinin keleklerini daha kokonasal ve tiksindirici bir şekilde diziye dökmüşler yani 3 kadın da güzel de diziyi izledikçe o üç kadından bile nefret etmeye başladım. Iyy kusasım geldi.[signature][hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Sosyal ağlarda paylaş

Clueless'daki zenci kız çok tatlı bu arada söylemeyi unutmuşum.
Ama bilmiyorum yani sarışın kızı mükemmellik abidesi olarak göstermişler, hep iyilik yapar, azizedir hede hödö... İki zenci erkeği katmayayım bile tam bir idiot rolü oynuyorlar. Bilmiyorum beni sinir eden bir dizi.[signature][hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Sosyal ağlarda paylaş

Roseanne mi nedir oyle bir dizi var. Bugune kadar seyrettiğim en kötü 3 dizi arasına girer o kadar net konuşuyorum. Ben bu kadar kötü oyunculuk görmedim. Hele hele kötü çekim ve kötü espriler de birleşince ızdırapsal bir yarım saat çıkıyor karşıma.
3 bölüm üstüste seyreden, insanların neden intihar ettiğini anlayabilir gibi geliyor valla bana.
Sosyal ağlarda paylaş

roseannenin nesi kötü be:( güzel bence o
Clueless ve Friends i sevmiyorum ben:) çok bayıyor artık o tarz diziler
Roseanne çok tatlı bi ev ortamını yansıtıyo:) Taxi süper tabii ama çok kısa o ya[signature][hline]İmza Yarışmaları:
-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi.
-orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun?
-evet goruyorum.
-o dugme sana girsin. ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

oha be friendsin sevmiyorsan izlememişin demektir :)
Friends i comedy maxte başlara yakın bir kısmdan tekrar izlemeye başladım. 4 - 5 - 6 . sezonlarda gülmekten yerlere yattım. Bu sonraki sezonlarda da hala gülüyorum, adapte oldum diziye kopartıyor beni joey chandler ross filan.
Bazende phoebe.

Süperkeyifle izliyorum keşke bitmesyemiş. (9.sezonu cd ye attığına şükreder)

dream on komik ama izlemiyorum,
naked truth ve news radio da fena değil ama genel olarak cnbc e de izledikten sonra izleyesim gelmiyor.

Rosanne izlenir bence ama bende clueless ve she spies ı izlemiyorm pek, clueless eh.

Grounded for life ı beğendim değişik bir tarzı var :)[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...