Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind:TribunaL

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

destruction 82 sınır tanımıyom zaten oyunun en güçlü 5 summon büyüsünü kapmışım gördüğümü dağıtıyom.Alchmey 62 olmuş bi iksir yapıyom 150 gold a satıyom tanesini her seferde 6k gold geliyor.Böyle karlı iş yok şehirden çıkmadan para kazanıyon.[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.

[Bu mesaj SolidSnake tarafından 30 January 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SolidSnake tarafından 30 January 2004 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Balmora Mage Guildin en üst katındaki karı soul gem satıyor. Baya kaliteliler de fiyatları da kaliteli[signature][hline]Penthesilea, Nova World Quest Writer. Nova World UO Shard

Your paradise doesn't sound too fetching
It's not only your souls which must be lost
'Hell is other people'
Yeah, too right, my hell is you
The sins of the flesh sound so appealing
So let me wallow in my guilt
Your hell will be my heaven
So let's turn up the heat, let eternity begin
Let's go to hell

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada mage de bitirdim tribunal ı warrior da, kesinlikle warrior gibisi yok. O daedric helm of god ı (tüm kıtada bir tane var ve ebesininkinde) bulduğumda hem sevinçten uçmuştum, hem de aşırı karizma olmuştu :) Güzel bir soul gemle bir kılıç enchant latın bi de. Oooh yatırın sonra önünüze geleni.
Warrior un tek kötülüğü Redoran ın pek maddi doyuma ulaştırmaması. O telvanni itemları yok yani :)
Harika bir oyun Morrowind. Expansion larını da alın, oynayın.[signature][hline]Penthesilea, Nova World Quest Writer. Nova World UO Shard

'Hell is other people'
Let's go to hell

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şimdi bende bi ranger var.Ok-yay kılıç kullanabilen bi şahıs.Oyunda da baya bi ilerlerdim burdan itibaren mage skillerimi yükselteyim diyorum nası yaparım?yani herşeye nerden devam edeyim?[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
The person you have seen is going to suicide.Please remember him...

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 31 January 2004 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mage skillerini train ile geliştir bence willpower int yettiğince yoksa lvl5den itibaren geliştirmek aşırı zor olur.
Balmora da soul gem satmıo o kadınlar ? Baska satan biri lazım ? 80k lık GOlden sainti grand soul gem 'e tıktım.Enchant edicem.HA bide azure gem diye bisi varmıs bu gem sonsuz derecede kullanılııyomus bunu bulan varmı ?[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır öyle birşey duymadım.
Oynamayalı çok oldu, Telvanni olayında birşeyi gözden kaçırıyorsundur. Tam çözüm sitelerinden bakıver istersen. Level vermişti tam çözümünü. Telvanni ye kesin gir, Archmagister da ol. Çünkü çok eğlenceli görevleri var. O şatonu kurmak falan çok güzel. Biricik mantardan evin :)[signature][hline]Penthesilea, Nova World Quest Writer. Nova World UO Shard

'Hell is other people'
Let's go to hell

Sosyal ağlarda paylaş

Sadrith Mora ya gidiceksin, Mage guildlerden ışınlanmanı öneririm
Hede hödö fortress diye bir yere gidicen, oradan yukarı dğru sanırım giderek şehire git, han ve liman ın olduğu yerde dağların üzerinden biraz geçersen mantardan bir kule göreceksin, pazarın arkasında kalıyor.
Orada mouthlar var. Onlar kabul ediyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

heleşükür buldum telvanni council hall ı , oh be arıyodum kaç yıldır :)) ohbea şimdi Dagoth Ur diye bi yere gittim orda bi Tanrı çıktı yenmesi bayagı zor heralde tırstım biraz böle ortada bi sütun olan bi odada cehennem gibi kapısıyoruz.Levitate+frost büyüsü çalıştım çok asırı fazla hp si var , kılıçla girmem gerekio galiba...[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

Dagoth Ur u öldürürsen zaten ilk hikayenin sonu gelmiş olacak. Hiakyeyi takip etmişsindir inşallah çünkü harika bir hikaye.[signature][hline]Penthesilea, Nova World Quest Writer. Nova World UO Shard

'Hell is other people'
Let's go to hell

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Andre, 04 February 2004 04:02 tarihinde demiş ki:
Morrowing çok güzel oyun. Keşke netten multi oynama imkanı olsa.. deli olur.

çok şey isityorsunuz siz...Daha ne be? adamlar almış koymuş önünüze bi ucundan öbür ucuna yürüyerek 10 saatte anca gidebileceğiniz yeri. Manyak bi senaryo da yazmışlar 300 saat boyunca hiç kesintisiz oynarsanız anca bitebilecek.Daha ne?;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bu ald-rhun daki mages guild de bi karı var.Bi tome arıyo.Bunun içinde görevin başında bize 250gp veriyo.Şimdi bu kadın bu tome u binanın içinde mi kaybetti? yoksa dışarda mı arıyoacaz bu tome'u?
snake?snaaaakkeeeee!!![signature][hline]Denize açıldım sevmeye sevilmeye
Anladım sevmek gibisi yok
Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye
Damlalarda yüzmek gibisi yok

The person you have seen is going to suicide.Please remember him...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...