Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind:TribunaL

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

Multiplayer serveri var oynuyoruz biz dedi bi arkadaş?Benimi kekledi bilmiyorum ama bi patch çekince tribunal multi oynanabiliyomus GTA gibi.Eğer öyle olsa gerçekten süper olur.DÜşünsenize koca Vvardenfell de ...
2)Ha bide soru sorcam Normal morrowind oynuyorum Tribunal'ı haftaya alacağım.Pure Mage istiyorum şöyle en karizmatiğinden.Major skills;DEstruction,longblade,unarmored(modu var unarmored çok güçlü oluyo heavy armor gibi AR veriyo),altreation,restoration.
MinorSkills:Alchemy,Enchant,Myscitism,Illusion,Conjuration.

Sizce bunlar nasıl olmalıydı? Blunt weapon long blade den iyimidir ?Alchemy gereksizmi? Enchant gereklimi ?Telvanni house mutalaka conjuration mı istiyor ?

-Soul gem satan biri varmı ?
herşey için teşekkürler.[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.

[Bu mesaj SolidSnake tarafından 25 January 2004 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence multiplayerı o oyunun imkansız gibi bir şey. tamamen yaşayan bir dünya ve nerde ne çıkacağı belli olmuyo. dolayısıyla bunu multiplayer oynamak için yarış atı ister. dolayısıyla kimse buna cesaret edemez.[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life
Still hanging on, still going strong, here I belong
And maybe I'm crazy but I just can't slow down
And maybe I'm crazy but at least I'm still around

The number you have dialed is walking alone please, try again later
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yaw ben şimdi başladım yeni bi karaktere,bu alchemy çok hoş bişeymiş yaw süper.Hem potion satıp para kazanıyom hemde deli gibi intelligence artıyor mana point için.Neyse birşey soracağım;
Alchemy skill'im gelişsin diye yolda bulduğum otları yiyordum.Bi tanesini yedim intelligence 3 düştü.Sonra BalmoraTemple'dan RestoreIntelligence aldım büyüyü yaptım ama İntelligence düzelmedi ve suan hala -3 bonusu duruyor.Bunu hangi büyü düzeltir shrine lar bile düzeltmedi nedense?[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası pek mage olarak oynamadım ama sorasım geldi niye otu b.ku yiyosun bilmeden ayıptır sorması?[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life

Sosyal ağlarda paylaş

statlerin yükselince belki artar bilmiyorum[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life

Sosyal ağlarda paylaş

ash yam + bloat
+2 saat
= X saniyelik fortify intelligence 3000 potionı
akabinde racer kemii+bişi daa
= Y saniyelik levitate 800 potion.
gemiden hızlı yani :)[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün rtibunal yükledim rest ten sonra bi assassin bana dalmak istedi , bende öldürdüm sonra şehirdeki guard 1000 para aldı benden ve bütün itemlerim gitti inventory deki?Yokmu bi çare bu adamı öldürmesem o beni öldürcek ?[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

gittim dağıttım assasinlerin üslerini asassin masasin kalmadı 87k gold oldu.Level 16 yım. Ama level atlamaktan korkuyorum Hunger denen yaratıklar çıkmaya başladı ve hiçbi şekilde damage vuramıyorum ne fire işliyor ne frost nede shock siz bunnarı nası öldürüodunuz yaw ? bide golden saint summon ediom öldürüp ruhunu alcamda öldüremiom bunun içinde taktik lazım bunların zayıf yönleri neler ?[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage baslamak hakkaten zor tavsiyem karakterinizi cok ileride mage e cevirebilirsiniz bende level 48 karakter var oyunu bitirdim bununla birde level 20 mage var ama oyunun daha 3 görevini yaptım. Size tavsiyem oyuna ilk basladığınız andan itibaren önce para ile level atlayın nasıl atlarım derseniz kolay ilk gideceğiniz olan şehir Balmora da Trader ı gidin kesin cok az bir criminal lik alacaksınız ondan cıkan 2 kılıc 13k yapıyor zaten bu kılıcları Caldera da ki Trader ın karşısındaki Manor a satabilirsiniz oyunda en yüksek alım gücü olan başka vendor görmedim çünkü ondan da birşeyler alarak rakamı dengeleyin sonra 24 saat rest edin adamın parası yeniden oluyor 5k sı var her seferinde burdan aldığınız parayı asıl skilllerinizi teach ederek yükseltin ve level atlayın. Sonra Dogan Fel e gidin burda limandan cıkıp soldan devam edin tapınak gibi bir yer var adanın sonuna doğru içeride ki mage de tam 95k değerinde bir kılıç çıkıyor o kılıcıda biraz dayanıp yaklaşık 24 kez 24 saatlik rest edip paraya çevirin ve level atlayın.
Şimdi oyuna başlayabilir ve sıkıntı çekmeden dağıtabilirsiniz ortalığı yoksa diğer şekilde görev yaparak level atlamak cok zor ve ayrıca Atletic ve Acrobatic skillini mutlaka en az 50 yapın cok faydasını görürsünüz.
Bir de oyunda Soul gem yok denecek kadar az bir tek balmoradaki mage guild de bir vendor satıyor oda baya iyi bir gem ama 60 k idi sanırım tabi merchant skilliniz 50 nin üstünde ise baya ucuza da alabilirsiniz.

Oyunun multisi olsa ultima online vs. tarz oyunları kimse oynamaz bu kadar müthiş grafikleri ve konusu olan bir oyunun multisi keşke olsaydı ama YOK.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...