Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaçan Npcleer Yakalayın pls!

Chatlacks

Öne çıkan mesajlar

Tekrar merhabalar. Ben axisten spawn koyuyorum ve tüm spawnlar dağılıyor. bir kaç tane topic buldum onlardan bişi anlıyamadım . komutları worldgem bite mi atcam yoksa ne yapcam hiç bişi anlamadım. Hangi komutları nereye ekliyecem bir yardım edin lütfen. bide tüm spawnları indirdim scriptslerden ama bir türlü aktif hale getiremedim onadsa bir baksanız sevinirim
Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

hoca axisten spawn koyarken max distance ile min distance vardı sanırım öle bişi onları ayarla 1 olarak. o zmaan düzelir. veya olmadı vendorların dexini stamını 0 la :-D[signature][hline]Biggest risk in life is not to risk at all.
Yazan : Amarcord
İleten : Chrounos
Ceviren : BonePart
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bief_Lord, 06 February 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
... veya allstay yap oyle site

Masallah, sen neden ownersin hala, OSI niye Gm yapmiyor seni hoca?

Axisden spawn koyarken maxdist gibi birsey var, onu 1 yaparsan gezmezler. (0 yaparsan gezerker, 1 yapacaksin, 0 free demek)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Min. time= En az kaç dakka sonra hayvanın ortaya çıkacağını belirtir. (Spawn'dan çıkan bi hayvan öldükten yada tamelendikten sonra.) (1 yap derim ben)

Max. time= En fazla kaç dakka sonra hayvanın ortaya çıkacağını belirtir. (Spawn'dan çıkan bi hayvan öldükten yada tamelendikten sonra.) (Hemencecik çıkmasını istiyosan hayvanın 1 yap bunu da,yok biraz geç de çıkabilir diyosan 3-4 yap ama iskeletler için 3ü geçirme,çok uzun sürede spawn olurlar,çıldırırsın.)(Ostardlar için felan 5-6 veya daha fazlasını öneririm.)

Max. Dist.= Emin değilim ama hayvanın spawn pointin ne kadar kare ilerisinde spawn olabileceğini belirtiyo sanırım. (1 yap gitsin,uğraşma.)

Set Homedist= Hayvanın spawn pointden ne kadar uzaklaşabileceğini belirtir yanılmıyorsam.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 07 February 2004 01:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen benim güzel npclerime hayvan mı diyorsun ha :)
Bu arada spherede harbiden spawn koymak cok gıcık bir olay soyle gıcık bir olay bende cok koydum ama acaip kasıyor init e bas 10 saniye bekle ve 10 saniye icinde hicbisi yazma...
Ayni sey runuo da pandorax boxta cok kolay koyuorsun takır tukur ... bi cozum bulmak lazım aslında.Veya kokten cozum otomatik spawner.[signature][hline]Bloody Golden Majesty & Lunitari
Kolayoyun OGC & Lothlann UO
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...