Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virüsten Korunmak İçin Muska !

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Gecenlerde gazetede okudugum bi haberi paylasmak istedim..İsmini tam olarak hatırlayamadıgım bi ilde bi internet kafe sahibi tüm bilgisayarlara muska yazdırıp astırmış.."Bu güne kadar varolan bi sürü virüs yüzünden ekmek yiyemez olduk,tüm antivirüs yazılımlar işe yaramaz oldu bizde son çare olarak muska astık" Diyor ve ekliyor " Virüsleri antivirüs firmaları yaratıyor ve antivirüsler geçici olarak ise yarıyor daha sonra yeni virüsler cıkıyo.."Ve asıl bomba kısım : Muskaları astıktan sonra bilgisayarlarımız cok iyi ve hızlı calısıo ve o gündür bi tane bile virüs bulaşamadı"..

Ne diyelim olur böle şeyler burası Türkiye..[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

bnde bunula ilgili bi haber duymuştum....
bi cahil pc yi bilgisayar hastanesine götürüp(monitör ün yaydıı ısıyı kastederek) bnm bilgisayarın sürekli ateşi çıkıyo vüris kapmış olmasın demiş....
bnde koptum

burası TÜRKİYE![signature][hline]------wazzup?-------
Sosyal ağlarda paylaş

"Virüsleri antivirüs firmaları yaratıyor ve antivirüsler geçici olarak ise yarıyor daha sonra yeni virüsler cıkıyo"

ehehe süper iddia abi en baba komplo teorilerine taş çıkartır valla..

antivirüs firmaları işi gücü yok oturup virüs kasıyorlar eheh..
sonra da yaptıkları virüsleri safdışı edip para kazanmaya çalışıyorlar..

Tipik Türk zihniyeti, cafe sahipleri herkesi Türk sanıyor herhalde..

Hacker'ların "bak burayı hackledim bugün şurayı hackledim şunu yaptım" felan diye hava attığını görmesem inancam adama..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Süper valla.
Aklıma bir soru gelmişti. "Bilgisayar tozdan virüs kapar mı" diye bir soru vardı eskiden peh. :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...