Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

oyunda eski olan bilgisi olan lutfen paylaşşsın.beginner weapon craft armor craft için bilgi lazım.

spongewood whitewood farkı dşer wood çeşitlerine ne zaman geçiliyor hangisi sağlam bide

whitwood sheild ile sleghammer yaptım nası onlar?

sword yapmak için ne lazım? kitaptı kaynaktı?

nerden nası bulunur?

bi yol yordam öğretin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

girdim dün dolandım biraz etrafta millet koşuşturuodu

kasio bu oyun pcimi ya rahat değil, yani oyun içersinde rahat olsa da harbi o menuler falna mouse çooook yavaş, interface içersinde mouse yavaş hareket edio , öle ahım şahım bi grafiği de yok yani umarım düzelir bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

kasio bu oyun pcimi ya rahat değil, yani oyun içersinde rahat olsa da harbi o menuler falna mouse çooook yavaş, interface içersinde mouse yavaş hareket edio , öle ahım şahım bi grafiği de yok yani umarım düzelir bi şekilde.

abi bende de oldu o menü de kasmalar falan -ki benm bilgisayar 2 yıllık laptop yani çalıştırsa iyi diodum o kadar- options ın video bölümünde sanırım, screen percentage diye bi ayar var 20-100 arasında değiştiriliyor, onu azaltırsan hem menüde hem de oyunda sağlam performans yakalıosun, görüntü kalitesi çok düşüyo ama performans daha önemli diosan dene derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

fena dertliyim şu konudan. inşallah bi ayar çekme olayına girerler ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hiçbir şeyi çözemedım.Oyun resmen saldım çayıra modunda çalışıyor.Büyük ihtimalle almıcam oyunu , büyük hayal kırıklığı oldu.

Hayır en çok şunu merak ediyorum npclerin üstünde ismi yazması çok mu zor bişi..1 saat priest aradım meğersem onunden 15 kere geçmişim.Yanında bi adam varmış tablayınca onu görüyormuş.
Oyunda map olmaması ayrı bir sorun.
Belki oyun bana göre değildir bilmiyorum yıllarca uo oynamış biri olarak çok şey bekledim heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi baya dolandım oyunda, lag problemi çözülmüş gibi, arasıra spike oluyo 1-2 dakika önce ne yapmak istediysen onu yapıo falan o açıdan biraz sıkıcı, ama elemanlar lagla ilgili bi patch çıkartacaklar sanırım yakında. etraf çapulcu dolu her köşe başında bi snooping tacizine uğruyosun. hatta benm starter axe ı kaptırdım da altı axe üstü dagger tarzı yaptığım abuk bi silah sayesinde harvest a devam edebiliorum.

bu arada crafting olayını biraz çözdüm gibi oyun içinde bana ulaşabilirseniz anlatabilirim bildiklerimi. buraya da yazmak isterdim de ezberimde yok çoğu bilgi. karakter adım ceurhis, fabernum civarında ya odun kesiorumdur ya da weaponcraft masasının oralardayımdır.

bi de metal ore konusunda bilgisi olan varsa bişeler açıklayabilir mi? extracting-refining falan derken benm beyin kapattı kendini metale. saçma sapan wooden silahlar yapıorum sadece :)

son olarak da şunu söliyim bence inanılmaz güzel bi oyun. umarım starvault batmaz da wow a maruz kalmayız yeniden. şuraya yazıorum bu oyun adam gibi destek görürse wow u da klonlarını da siler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...