Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Dingaer said:

Nowgame.exe hatası ile karşılaşan var mı ya?

Uğraştım o kadar ama çözemedim bir türlü.
Bir yardım ederseniz çok sevinirim.

abi bende de oldu aynısı, "nowgame.exe çalışmayı durdurdu" gibi bi mesaj aldım. uyumluluk olayını denedim ama olmadı.

physx ve directx in güncel sürümlerini indirince çalıştı, bi dene istersen sende de işe yarayabilir.

bu arada official forumda kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bi post var, onun da linkini yaziyim belki işe yarar. post un en altında gerekli olan güncellemelerin linkleri de konulmuş benm çok işime yaradı.

http://www.mortalonline.com/forums/31020-how-download-patch-v-0-12-17-19-guide.html
Sosyal ağlarda paylaş

giriorum şimdi ben whitewooddan bow yaptım.ama staminam yetmiyor doru duzgun kallard açtım.denicem şimdi işallah girer.bi eleman gordum great sword wardı adamda.bi yer traif etti nehrin karşısında orda craftbook lar var al dedi.paramla yettiği bi tane aldım yanlış kitap almışım once başka kitap lazım falan dedi.onlara kasıom

forumda oynyan bi arkadaş varsa sword falan yapmak isterse beraber yapalım tek başına zor oluyo ya bulmak etmek.soru sorcak bi allaan kulu yok etrafta birbimize yardım ederiz

ayrıca inceden guild olaylarına hakkeden grelim tecrübe açısından etrafta bissürü yapım aşamasında ev goruom guild house onlar buyuk ıhtimal.birbirmizi kollarız organize falan oluruz.başta çok adam geldi sataştı falan gank olayı hat safhada adamlar acıyo bazen halimize dalga geçip gidiolar. biraz uzaklaştım şehirden aaç kesiorum ufukta bi atlı gordum adam hi what are u dıong falan dedi.bende o nasıl abi şu nerden alınıo abi saldırdım adama.gitti beş dakka sonra geldi kesti benı :)tek başına sıkcı da olmuyor deil beraber olmak lazım beyler alın oyunu gelin be guzel oyun
Sosyal ağlarda paylaş

beyler hiç ümitlenmeyım öyle lag var kı server çöktu çökecek.

zor log out oldum walla. 3 kere karakter yarattım sadece biri gozuktu falan. dalga geçiyorum millet yanımda spawn oluyo hello open betaaaa yazdım. kaltım sigra aldım içtim .oturdum.2 dakika sonra birden bissuru laf gozuktu chatboxta ole bi lag var yanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...