Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

oyunda 3-4 kisilik kafa bir ekiple gayet keyif alinir gibi gorunuyor, is bolumu yapip iste crafter vs gibi roller edinip girismemiz lazim olaya, bir ev de dikince olay tamamdir sanirim, gerisi kafaya gore takilmaya kalmis. Ortalikta klasik zerg guildleri var, ama oyle bir guilde girmeye hic niyetim yok dogrusu, olay biraz zor olur ama gayet mumkun 3-4 kisi saglam bir sekilde takilmak.

Isin dogrusu 1 kisi bile bir guilde ait oldu mu bayagi biseyler yapabilir, ama ortalikta arada girip craft edicek, maden toplayacak elemanlarin olmasi kaydiyla. 3-4 kisi bir araya gelip bayagi bir problem yaratilir ortalikta sanirim.

Kafama tek takilan sey resourcelarin limitli olacak olmasi, cok guzel bir olay ama kalabalik guildler tarafindan camplanirsa olay sonuc feci olur, neyse bakalim nolcak gorucez, umarim zerg bi guilde katilmak gerekmez
Sosyal ağlarda paylaş

Hastadam said:

Oyun elder scrolls ve UO karışımına benziyo. Pre order var mı şuanda ? Bide şuanda alıp başlamak doğru bişey mi olur mu sizce ? Bug durumu nasıldır, beklenmeli midir ?

Son 3 sayfayı okursan son durumu anlayabilirsin.Onun dışında pre-order olayı var.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece primaryler skill cape dahil, ama primariler de cok fazla, uzmanlasmak sart.

Oyundaki son durum: ortalik bayagi bir bugli, elemanlarin cozemedikleri problemler var, satin alma niyeti olanlar, halen herseyin bir arada calistigi (bugli da olsa) bir surum gormedim ortalikta ona gore
Sosyal ağlarda paylaş

evet smarthan cok karisti olay ama az bucuk biliyorum kaba hatlari, kesfedilecek seyler cok ama yine de. Ama evet birlikte oynadigimiz zamanla alakasi yok, ortalikta halen oyle plate zirhli bi adam gormedim, saglam cift el kilicta gormedim ki ortalik kasan guild dolu. Hehe kesinlikle bizim zamanimizdaki gibi degil oyun.
E metal uretmeden ev yapmak da zor, 3-4 kisi bir araya gelmek lazim, bir kisi maden-extractor kasarken digerleri maden kasacak ordan metal uretilecek ve ev oyle yapilacak. Tek basina da yapilir ama cok uzun surer, amam mumkun tek basina.
Sosyal ağlarda paylaş

e haftasonu dikelim bi ev ya :D
bide biz yapalım gank :D
2 karakter açarız. benim biri misal crafter olur. seninki gatherer gibi. wezeirde olacak zaten olayda. o olmadı mecemm (yanlış yazmadım dimi ?) var. diğer karakterleride savaşçı yaparız. olur :D
şöyle bi adımızı duyuralım. bak herkes russiandan kiodan bahsedior kimse bi narsor (nicki hatırlamadım sorry) conmayan yada ne bilim mecemm demiyor :P

(bide illumatic var aman dikkat!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...