Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

çok cillop yerler var öle ben de izlemiştim bugun videoyu da

böle o örümcekli mekan vs, bir sürü mob koyulur oraya güzel güzel karanlık bi de illa böle Grindlanacak onlarca mob koymya gerek yok şöle büyük bi örümcek tarzı şey koyulur zor kapışılan çünkü bi de atmosfer güzel karanlık falna meşale ile takılosun böle çarpık çurpuk adamlar koyulur dwarf böle hehe oraları biraz daha canlandırsalar efsane macera olur

harita da yok zaten, köprü möprü yapıp devam edebiliosun vs. baya ii yani
Sosyal ağlarda paylaş

aman grind olmasin lutfen, tekrar tekrar ayni magaraya ayni moblari kesmeye gitmek istemiyorum, gitsemde ayni orumcekten 100 tane kesmiyim lutfen. Guzel yani dungeon'da uzakta mesaleyi gorunce lan bu kim acaba diye tirsip mesaleyi sondurup bi koseye sinmek var, arkadan yaklasip guzelce sopalamak var, ehh, eglenceli ama dungeonun dibinde birine kesilmek hos olmaz :)
Su oyunu adam etseler de oynasak yahu
Sosyal ağlarda paylaş

o aksam acaip lag vardi, hic kasmadim bile, yani normal ortalikta gezerken bile 2-3 saniye lag oluyodu, vazgectim olaydan

Isikla ilgili bahsedilen bug yanlis anlamadiysam mesale isigi degil, magaranin sagi soluyla ilgili isik. Bu arada mesale isiklarina bayildim ben yahu

Hirsizlik uzerine gidiyorum, cok keyifli ama millet gicik oluyo, hatta iki kisi pesime dustu bi ara, bekledim ben de bi yandan oyaladim elemanlari, baktim flagim mavi olsun diye, sonra adam vurunca sehire kactim, pesimden gelince de guards... Ehh pisim sonucta :) Az bi garip hirsizim ama, milletin cebinden yurutup geri koyuyorum skill artsin diye
Sosyal ağlarda paylaş

Şehir içersinde çıplak dolaşmak yasak olsa seni crim yapsa vs daha ii olur şöle thiefler en azından üstünde biraz kıyafetle takılır hem böle stealing sadece , çıplak insanların milleti uyuz etmek için yaptığı bi skill haline gelmez

şöle yanına da trap making, poisoning, lockpicking tarzı böle rogue skilleri koysan güzel güzel, al sana efsane thief kariyeri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...