Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bakalim gorucez nasil olucak logout, bu konuda adamlara guvenim var sonucta ise yarar biseyler uretirler

6 spell var, su an damagelardan biri heal atiyor aklinda olsun, yani iki heal var, 1i normal olan lesser healing, sigerinin adini hatirlamiyorum, conraki patchde duzelecekmis)

combat 40-45e gelince saglam damage atiyosun sanirim ya da buyuk buyuleri atiyosun, irc'de milletle muhabbetleri aktariyorum size daha cok, oyuna girip cok fazla kasmiyorum doorusu, patchle karakterler wipe olup duruyo ne de olmasa
Sosyal ağlarda paylaş

evet mavi olmadikca sehre girme, arada random guard yazanlar var gri varsa olsun de lootlayalim seklinde. Gri olursan mavi kimseye satasma, 2-3 dakka sonra mavi oluyosun, oyle gir sehre. npc'lere saldirmak son patch'den beri griye donduruyor. Gri olan birine saldirmak mavi durumunu bozmuyor. cok adam oldurup kirmizi olursan 20 saat oynaman lazim normal renge donmek icin

ozetle su anki flag sistemi boyle
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

birde gri olunca (murder değil sadece gri) guard çağırınca birileri gene ölüosun. nası iş bu ya :S
bide npcye vuruncada gri oluosun. deli bişi.
ille ot gibi mi yaşıycaz şehirde dolanmak için.

hahaha uo oynamadığın nasıda belli

o tür ayrıntılar şehirde dolanmak için ot gibi yaşamaktan ziyade oyuna heyecan katan şeyler

bu tür ayrıntıları duydukça daha bi umutlanıyorum oyunla ilgili. uo'nun zevkini yaşatabilme potansiyeli görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

birde gri olunca (murder değil sadece gri) guard çağırınca birileri gene ölüosun. nası iş bu ya :S

Yokmu hiç pklar için şehir? İlk gün temiz çıkar pk olup oraya gitmek şart zaten, sonrada newbie zonlearını grieflieyecen!
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

smarthan said:

Yokmu hiç pklar için şehir? İlk gün temiz çıkar pk olup oraya gitmek şart zaten, sonrada newbie zonlearını grieflieyecen!

Outlaw kasabalar var guardsiz (1 tane var su an), hayat biraz zor ama cok eglenceli oralarda :) Kafani bozana direk girip aglatiyosun, hayir olup sikayet ediyolar sonra tam oyunu deniyodum odurdun beni seni sikayet edicem filan diye, e daha bi eglenceli oluyo haliyle ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu wiesent mıydı nydi bufalo vari yaratık. aman diyim siz siz olun sataşmayın. bana 15 vurdu. kalkan çekince 8 vvurdu. bide en az 6 kere vurdum tınlamadı (ben 18 vuruom bu arkadaşa). hayır onu geçtim. öldüken sonra canlanmak için relog atıom. bi daha o kadar yol yürümemek için. belki o sırada biri alır lootu die. her relogda bu hayvanat yanımda. sürekli öldürüo beni :D
belalı mıdır nedir.
en az 5 kere öldükten sonra zar zor lootladım kendi çantamı.

ya aslında belki kolay olacak ama arkadaş nasıl bir pve mantığıdır bu. hayvan 3 metre ötede kafa sallıo canım gidio. mesela tam vuracakken arkasına geçiom vuramasın die. yok olmuo. canım yinede gidio.
inşallah geçicidir bu olay. hiç gerçekçi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

valla winsentleri ancak nyx-tahta silahlarla spamleyerek oldurdum, dire wolf'lar varmis 40-50 vuran bi de :)

npc'ler degisecek, su an yon onemli degil, onu sagi solu arkasi heryere giriyolar vuracaklari zaman, arkadaslari agac kaya etrafinda az kosturmadim, baya uzun menzilliler. NPC'lere takilma, olay kesinlikle farkli olacak.

Bu arada PvE yaparken bosuna zirh giyinme, bi etkisi yok npc damage'ina, sadece PvP'de etkili zirhlar, bak bloklanabilecegini bile dusunmuyordum sirf o yuzden, demek bloklanabiliyormus. Mumkunse ciplak bi sekil, cift el nyx-tahta swordla git, health'in 60 civariysa indirirsin birini.
Sosyal ağlarda paylaş

yok 45 canım var. bende nyx+wood balta var. ama öldüremedim.
gerçi spamlamadım. bi vurdum. bi kalkan çektim.
belki spamlasam keserdim diycem ama sanmıyorum. bu seferde stamina biticekti daha çabuk ölecektim. neyse.
zaten kesmeme gerekde yok. acayip zenginim :D
100 gold var bankada. (coin)
1000 tanede granum var daha işlenmeyi bekleyen.
sağolsun madene macro kuran afk adamlar besliyor beni :D

edit: ya bide herşeyi geçtim wiesente karşı mercy moduna düşmek nedir ya :D
adam kafa atarak kafamı koparıo :D
bekledim biraz. vurmayınca herhalde acıdı bana dedim. derken çat kafa tosladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

closed beta
preorder olmadan giremezsin

edit: ya biz şimdi burdan anlatıyoruz millet gaza gelio flnda hiç gaza gelmeyin bence. şuanda oyun rezil :D
hangi arkadaşıma göstersem bunela böle dio :D
fazla oynamıyoruz zaten. öyle geyik olsun diye 1 saatliğine giriyorum ben.
yani dediğim gibi gaza gelcek bişi yok şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet sakin almayin oyunu bunlari okuyup gaza gelip. Su an oyun cok ilkel, oyananacak bisey yok ortalikta, sadece iyi bir potansiyel var o kadar. Sadece burayi izlemeye devam edin :)
NOT: Ciddiyim dalga gecmiyorum, oyun su an oyun seklinde degil, oyle ortalikta biseyler var, hicbir anlam vs yok, olay direk test su an
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...