Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

kesik kesik degil artik, mesela kosarken yurumueye gecince birdenbire kosmadan yurume animasyonuna gecmiyo, boyle durusu mu degisiyo diyim ne biliyim akici bi sekilde, farkli animasyonlar arasinda gecis varmis gibi. Ama oyle muhtesem bisey bekleme daha iyi sadece. Bi video yapmaya calisiym bi ara
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun durumu karisik su an, adamlar sanirim eksik (ya da delik mi dersiniz artik) sehri halen patchleyip doldurmamislar, hafta sonu tatiliz demisler guya. Bilmiyorum girip bakmaya da niyetim yok, ama bakalim taslari yerine oturtabilecekler mi sirkette, sanirim bi ayaklanma var adamlarda icerden. Bekle gor sart su aralar, adamlarin konuyla ilgili postlari sildiklerini de gordum ki artik forumlarina da cok fazla guvenmiyorum (yine de arada konuya deginen postlarin bi kismini birakmislar, bilmiyorum artik nedir metodlari)

Izleyip gormemiz lazim, ama 6-7 kisinin altinda hayat zor olur cidden bak
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok onlari iyi ediyolar silmekte, yaziyolar zaten forma atmayin bug report edin diye.

Troll olmayan, oyundaki eksik postlari da siliyolar, buna benim oyunun durumunu soranlara attigim cevaplardan bir kismi da dahil. Ilginc yani oyle cok olumsuz da degildi attigim cevaplar.

Silinmenin pesine gozumu acik tutup olumsuz postlari (baskalarinin) takip ettim ve denemek icin mantikli ve olumlu olumsuz herseyi yazan cevaplar attim insanlara, yaklasik %50si silindi, olumlu olanlarin hic biri silinmedi.

Sonuc: Bug report disinda standart sikayet icerikli olmayan postlari da siliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

aman hocam yani oyundan hoslananlar var ama halen ciddi problemler de var, sonra sikilmayasin? Kisa sure sonra adam olacak diye hissediyorum oyunu ama halen problemler var. Ne biliyim gecen oyuna girdim arkadasin karakterle bana at verin dedim millete, veremediler, cunku pet bugina takildim, peti gondersen yok petin diyor, sana pet vermeye kalksalar petin var zaten diyor... Bi de gorunmez skilller varmis, karakter bir daha 1000 skill point kullanamiyormus ve GM'ler sorunu cozemiyormus, cozebilirse 1 hafta suruyormus, en iyisi karakteri komple silip yeniden yaratin daha kolay diyolar.
Ama oynayip keyif alanlar da var ortalikta, bu tur problemleri bil de donmeden once, keyfin kacmasin sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...