Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

video larini seyrettim, en etkilendigim yonleri :

* crafting - onlarca kombinasyonla degisik kalite urunler
* ev,kopru vs bina etme
* free world

guzele benziyor, graifkler de bayag saglam gibi. Beta da oynayanlardan kisa bir yorum alabilir miyim

edit : siteyi, videolari, dokumanlari inceledim, beni bayag bir heyecanlandirdi SOZ VERILEN OYUN KONSEPTI, pratigi nasil olur onu siz daha iyi biliyorsunuz.

yoksa baska bir soz verilen ama ciktiginda yarisi olmayan VANGUARD, AOC ornegi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

biz baya bi süre test ettik oyunu

oyunun sistemi falan güzel her geliştirdikleri yaptıkları şey insanların isteğine göre oluo ve tam bir sandbox modunda gelişiyor.

fakat oyunu çok küçük bir firma yaptığı için

oyunda bug fazla, interface çok rahat değil, ıvır zıvır teknik sorunları var. Bütün content tam eklenmedi, her eklenen patch de atiorum 10 tane şey ekliolarsa özellikle bunun 3-4 tanesi çalışıo dier şeyler yamuk çalışıo , snra tekrar fixliolar falna o şekilde ilerlio hep.

Acemilik var firmada haliyle, Bakalım 1 hafta içersinde releaes edeceklerni açıkladılar ama yani son patch nedir neler eklediler hiç bilmiom. Ama şu an değilde sanki bi 5-6 ay sonra polishlenince oynanır gibi gözüküo nasılsa sandbox olduğu için her türlü katılabilirsin dünyaya
Sosyal ağlarda paylaş

şu yıldırım olayını merak ettim
"(Seriously, when a full storm is raging at night, make sure you have your headphones on! Its awesome!)"

dev'in yazdığı şeye bak lan aajhdf o değilde doğa olayları karakterlerimize böyle bi etki falan verse daha enteresan olabilir sanki. ne bilim mesela karlı yerde çıplak dolaşanın hp'si yavaş yavaş düşsün vs.

ama güzel olucak, vallahi güzel olucak az sabır.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan girip takılalım ben giriyorum arada, bu oyundan başka beni oyalayabilen tek MMO vanguard (diplomasiden dolayı), onda da PvP yok.

Bu oyun çıkabilirse kopartacak olayı da yarı bitmiş şekilde release ediyolar adamlar. Ventte bul beni, yoksam msn hep açık, çak bi mesaj ordan, arada girip bişeyler tameleyip dolaşıyorum, bayağı farklı mob var artık oyunda, mağara filan var, girip bakmak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...