Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

sdeceokuyangenç said:

yahu benim sıkıntım şu..full pvp yanii..ne bilim bi tailoring koy elbise dikim muabbet ediyim ben bi bard olayım veya öle şeler yok hiç

illa pvp yapmak zorunda deilsin ki

işte craftingle uğraş gatheringle uğraş tamingle uğraş

yapiosun zaten onları ha musicianship vs yok evet veya tailoring daha yok. carpentry gibi tinkering gibi böle rp skilleri de yok pek begging vs.

şu an oyunun core kısmını hazırladıkları için , yavaş yavaş eklerler
Sosyal ağlarda paylaş

beta test beta test sonuçta, bence ellerinde bayağı bir veri var şu anda, serverı da eğleşsin millet diye açık tutuyorlar, bayağı bir bug düzelttiler server açıkken, lag problemlerini de openbeta sayesinde buldu adamlar, yoksa release'de yaşayacaktık problemleri ki rezalet olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda safe zone olmamasını dengeleyen tek sey su an statloss (yoksa red olmanın riski sadece alisveris yapamamak olurdu). 20 saatte bir mavi kalarak adam oldurebiliyorsun (su anki sistem yamuk, adama bi kilic vursan da adam bi yerde gidip olse count aliyorsun, duzelecegini varsayiyorum)

Yoksa red ol git onune geleni kes ya da kesil, kim takar
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

(su anki sistem yamuk, adama bi kilic vursan da adam bi yerde gidip olse count aliyorsun, duzelecegini varsayiyorum)

onun oyle olmasi lazim ama, yoksa sahane lamerlik yapilir. biraz uzun su anda sanirim, o ayri. yani bir sure sonra gecmesi lazim bence de, hani crim oldugun surece count geliyor su anda, uzun biraz.

gecenlerde kardesim yanima gelirken herifin birine ben sanip atla chargeladi, ben olmadigimi anlayinca birakti attan bile inmeden. geldi yanima, aradan abartisiz bir 5 dakika falan gecti, oldugu yerde geyik atarken pk oldu ahah
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mortalarena.com/devtracker.php, burayi takip edebilirsin olmadi offical forumlarda bununla ilgili baslik var. Zaten bu bolumde de bir baslik var bu durumla ilgili, orada linki olacakti offical forumdaki.

Portlarla alakali veya win7 kullaniyorsan administration ayari vs durumlari olabilir. Teknik destek basliklarina bir bak, gecende birine de olmustu saniyorum. Portlardan dolayi sorun vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

var daha ya en son clientla server arasında bi senkronizasyon probleminden ötürü serverı tmaamen yenileme işine girdiler amerikaya gitti adamları vs o yüzden şu an oyun hold da gibi bişey patch falan yapmiolar tamamen teknik sorunları çözmeye yönelik zaten onları halletsinler gerisi gelir.

ama şu an dediim gibi donuk durumda oyun
Sosyal ağlarda paylaş

yeni gelişmeler var , nisan patchi oalcakmış . bu linktende yeni gelişmeler takip edilecekmiş, ii ii sevindim

said:
April build and release content:
This is not a patch note, more an overall list of what to expect from the coming updates. This list, especially the later updates, may change depending on priority and feedback from the community.

· Update of Unreal Engine 3 and Atlas to latest build
· New network structure (fix for desync)
· Large optimization on server
· New monitoring tools (anyone using any hacking program or similar not allowed third party program or tools will be instantly permanently banned, anyone altering or hacking game files in any way will be instantly permanently banned)
· AI update
· Weapon & armor balancing
· MassiveLOD and sublevel optimization on many areas for better client performance

New content:

· Lore, a short description for each race
· New creatures added
· Creature population better adjusted to the environment
· New horse mounts (each with their own stats)
· Several new locations (caves) in Myrland
· City optimization where it’s most needed, most buildings now accessible
· Tower in Fabernum now accessible
· All new dungeons/caves have gotten a face lift to show the capability of future graphics in MO (still no high res textures yet)

Small patch shortly after April patch:

· Murder Count system updated with a short term and long term counter, one for Red Flag status and one for Stat Loss status
· Several updates to Thievery
· Bug fixes
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...