Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

server bombos bu aralar, ve pek bir degisiklik de yok. heralde beta serveri releasede de bu olamayacak? yeni bir server var ve onun uzerinde ugrasiyorlar, boyle dusunmek istiyorum ama cok mu iyimserim?

sitelerinde azimle mart yaziyor hala, herkes de inada inat modunda takiliyor devlerde. Heralde sacma sapan bir release yapip, gelen gelir modeli baslayacaklar ama sandbox ortamlarinda sonradan baslamak hep negatif etki yaratmistir ultimadan biliyoruz. herkesle ayni anda basmak her zaman tercihtir.
Sosyal ağlarda paylaş

dün herifin biri artistik yaptı gel dedi şehir dışına yumruğumu tat dedi, silah kullanmak yok ama falan. dedim tamam. zaten mind blasti denemek istiyordum. bindim ata çıkardım bunu şehrin dışına koşuyorum mind blasti atıp kaçıyorum geri gelip tekrar atıyorum falan. 35 35 koyuyor hayvan büyü. herifin hp %30 'a falan inince gz kuşu oldu auhuhu bu da böyle bi anımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlar oyunu böle çıkaracaklarsa helal olsun derim. Karakterler berbat, animasyonlar berbat, grafik olarak u3 engine e rağmen herşey berbat.

all points bulletin diye saçma sapan (gta çakması) bi mmo yapıyorlar o da u3 engine kullanıyor. karakter yaratma ekranı ile ilgili bir video

tamam anlıyorum küçük firmasın felan da bu kadar kötü mü animasyon yapıyorsun. 6.000 dolara işini görecek bi motion capture sistemi alırsın yaparsın bütün animasyonları biter.

tamama oyun sandbox felan uo dan beridir özlediğimiz şeyler de biraz da bişeye benzesin oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaan said:

bu adamlar oyunu böle çıkaracaklarsa helal olsun derim. Karakterler berbat, animasyonlar berbat, grafik olarak u3 engine e rağmen herşey berbat.

all points bulletin diye saçma sapan (gta çakması) bi mmo yapıyorlar o da u3 engine kullanıyor. karakter yaratma ekranı ile ilgili bir video

tamam anlıyorum küçük firmasın felan da bu kadar kötü mü animasyon yapıyorsun. 6.000 dolara işini görecek bi motion capture sistemi alırsın yaparsın bütün animasyonları biter.

tamama oyun sandbox felan uo dan beridir özlediğimiz şeyler de biraz da bişeye benzesin oyun.

o kadar da berbatlık bişey yok be gayet ii atmosferi var bence benim rahatsız olduğum şeyler animasyonlar böle bazen terrain üzerinde kayıp gidiomuş gibi oluo , yüzerken saçmalio havada yüzüomuş gibio luo vs. Oturmamış gibi tam, ama animasyonlarda tektek sorun yok.

Grafikler desen gayet ii , tek sorunu böle world buildde saçma sapan yolları tepeleri iki düzlem arasındaki hatlar direk çizgi olarak gözüküo böle smooth etmemişler oraları geçişleri falan onlar beni rahatsız edio baya.

BERBAT lık bi durum yok, çok berbat oyun gördük =)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyunla ilgili derdim grafik değil doğrusu, bir mmorpg için gayet tatminkar bana göre ama zevk meselesi tabii. E ben de isterim crytek motorunun son haliyle bi mmo yapsalar güzel olur da beni esas ilgilendiren oyundaki sistemi tutturabilecekler mi?
Trading sistemi oturacak mı?
cheat/hacklere engel olabilecekler mi, hızlı ban yapabilecekler mi?
weapon/armor dengesini oturtabilecekler mi?
mount/pet sistemi düzgün çalışacak mı?
lag/sync sorunları düzelecek mi?
guild sistemindeki eksiklikler düzelecek mi?
Nave dünyasındaki resourcelar, onların taşımasıyla ilgili stratejik noktaları güzel bir şekilde dengeleyebilecekler mi?

Daha bi sürü soru var aklımda, bunlar olmadan, ekranımda insanların 3 saat karakter yaratım ekranında benim ekranımda sonuçta çıkmayacak customizationlarla uğraşmaları bana biraz boş geliyor, ama dediklerim olsa da üstüne grafikleri düzeltseler, öyle customizationlar filan gelse yüz göz için e tadından yenmez tabii
Sosyal ağlarda paylaş

evet ui konusunda hemfikirim

ayrıca tıklama olayları her olaya göre değişio

mesela trade ekranına itemı sağ tıklayıp 1 kerede koyuosun

loot bagden inventoryine itemı, sol tıklayıp 1kerede koyuosun

bankadan bi itemı veya bankaya bi itemı, DRAGleyerek koyabiliosun, saçma sapan yani bi standartize etmemişler

ayrıca bankadan stackleri ayırıp koyamiosun iventoryne

bunlar çoooooook basit şeyler küçük şeyler halledeilir ama halledilmesi şart releaseden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bi announcement olacak oyunun kaderi ile iligli

release edicekler mi beta ya devam mı , yeni server mı kurulcak desynci halletmek için vs o tarz şeylere yanıt vericekler die umuyoruz, pazartesi announcmentı yapıcaz dmeişlerdi bakalım bekliorz

kaderi belli olur bu şekilde oyunun
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

Nedir son durum?
Başlamayı düşünüyorum şöle bir crafter açıp uo tadını yakalayabilecekmiyim sayfalarca yazı okumak kastırdı :D

yalniz crafter oynamak istiyorsan ya birisiyle beraber organize takilman lazim, ya da 3 karakter slotunu crafter yapip arada tanidiklardan fln itemlari gecirmen lazim diger karakterlerine. Ancak boyle :P Yok mu baska care diyorsan da 2 account alip, sansini deneyebilirsin :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...