Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

güneyde var da oraya işte gemi yapmaya değecek bi ortam yok onu diorum.

hani böle bazı adalar olur cidden uzak olur ana karadan yüzülecek gibi değildir, gemilerle gidersin falan anca o zaman şu an koskoca bi kara parçası hemen güneyinde kıyıya yakın adacıklar var. yüzerek geçersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ya iste gemi olsa, ada kapatabilirdik sdf. ben nasolsa wipe gelecek diye cok vakit harcamak istemiyorum, o yuzden girmiyordum da, bu wipetan sonra sirf kasmak nasilmis gormek icin girip kasarim bisiler.

abi oyuna gir biraz kap basicleri

biz deçok bişey yapmioruz

çoğu zaman geyikle geçio, hani yoğun skill kasan yok o an ne artiosa. Kimse sallamio aman şu skilleri kasiim şunları aliim skillerimi şöle ayarliim falan

ben gittim at tame etitm kendime, paso animal control riding, switf riding, controlled riding flana
jokey olacam yani eheah koşturuom çünkü son gaz 5. viteste atta. baya hızlı gidio artık atmımın staminası da az gidio.

işte bazıları thief takılıo muhabebt arası götürüo cepten.

aman boks yapalım statlarımızı maxlayalım muhabbeti yok, daha çok ortam görelim skill deneyelim, oyuna alışalmı muhabbeti .
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Azmodai said:

ya iste gemi olsa, ada kapatabilirdik sdf. ben nasolsa wipe gelecek diye cok vakit harcamak istemiyorum, o yuzden girmiyordum da, bu wipetan sonra sirf kasmak nasilmis gormek icin girip kasarim bisiler.

abi oyuna gir biraz kap basicleri

biz deçok bişey yapmioruz

çoğu zaman geyikle geçio, hani yoğun skill kasan yok o an ne artiosa. Kimse sallamio aman şu skilleri kasiim şunları aliim skillerimi şöle ayarliim falan

ben gittim at tame etitm kendime, paso animal control riding, switf riding, controlled riding flana
jokey olacam yani eheah koşturuom çünkü son gaz 5. viteste atta. baya hızlı gidio artık atmımın staminası da az gidio.

işte bazıları thief takılıo muhabebt arası götürüo cepten.

aman boks yapalım statlarımızı maxlayalım muhabbeti yok, daha çok ortam görelim skill deneyelim, oyuna alışalmı muhabbeti .

su oyunu duzeltseler de box ta kassak yarin oburgun. ama su haliyle cok eksik.
Sosyal ağlarda paylaş

düzeltesler diosun da haftada bir öküz gibi patch gelio adamlar gece gündüz, çalışolar ve ciddi düzelme var çook ciddi hemde

şöle adamlar ana skillerdeki vs sorunları sistemi oturtusnlar çünkü ekonomi falna da uğrşaiolar fiyatlardır hangi itemlar ne olsun. book systemidr millet starter silharlı olsun dio mesela herkese axe verilio çünkü bu tarz şeyleri bi oturtsunlar

sonra smoothlaşır interafce dir bilmemnedir tooltiplerdir hepspi gelir. Adamlar ciddi yapio yani ve doğru yolda yapiolar

mesela Darkfallda pvpye odaklnioduk biz sallamioduk dierşeyleri gelir falna die de adamlar ın ajandasında ne craftingi düzeltme ne işte ekonomi ne taming falna vardı

sırf pvp yi düzelttiler pvp yaptık eğlendik bitti. Bunlar öle değil işte, her taraftan herşeyi düzeltmeye çalışıolar PVEsinden pvpsine

content falan fazla beklemicen abi, silahlar zırhlar vs var yeterince, yaratık fazla yok etrafta vahşi hayvan var çok bi yaratık görmedim daha minatour falna filan. World gaye gtüel yapılmış,

böle interface de düzeltmeleri gereken çok şey var targeting skill kitapları tooltipler, koşarken yazamam falan. Ama bunların hep farındakarl 1-2 patch de düzelir beta sonuçta gelio paso patch. Ben baya umutluyum. böle bi communtiy de oluştu. Darkfall gib iolmadı darkfall başta 1-2 kişi ile başladı oyunun releaseinde bile, bunda betada kalabalıklaştık. Yeter ki kritiğimizi yapalım ama saçma sapan OLumsuz yorumlar

ABİ BOK GİBİ oyun falna moduna girmeyelim, Şükrü mesela ilk girdi OYUN ÇOK KÖTÜ falna dedi gitti şimdi oynuo koşturuo peşimizden gayet, evet kötü yanları var da işte düzelio görülebilio yani gözle çok rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Torrent baya hızlı çekiyor. Bi de oyunun bu boktan halini keşfetmek sınırları zorlamak, noobluk da ayrı bir eğlence bence :D millet de çok komik naptini bilmeden agaçlara balta sallıyor büyük domuzların kovalamasından kaçıyor falan oyuncular arası da güzel bi muhabbet var. Biri demişti sanki ilkel bir zamanda insanlar medeniyeti keşfetmeye çalışıyor öyle bir şey işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...