Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bu arada oyunda interfacele ilgil ibi raz daha BITCH ediim:

1) TARGETING sistemi çooooooook kötü, Table target olmaz, hangi rangeden ne tarafa bakınca target edio bilmiosun yanyana aynı mob varsa kimi target ettiğini bilmiosun. Dielim Domestic pig var. target ediosun kaçtı gitti, o targetın kaybolmuo sağda gösterio hep. Sen dönüosun başka pige basiosun hçiçbişey değişmio onu mu target ettin yoksa hala önceki mi belli değil. Ciddi bi şekilde targeting olayını yeniden düzeltmeleri gerek. Crosshair koysunlar olmadı çok küçük.

2) Şükrünün dediği gibi , çok büyük bi tooltip eksikliği varç. BÖle bi oyuna aşırı tooltip gerekio. Kitaplara bakınca vendora atiorum Book of Swiftriding , altına da işte ridinginizin hızlanmasına neden olru tarzı açıklama şart ki insanlar ne bu falna diip bakıp araştırsın. Sırf isimden bakıp osonra internette araştırırsak işimiz var. Hani ilerde öğrenrisin de bu tarz şeyler çoğu insanı sıkar.

genel o cursora geçince durma interfacein hantallığı vs kısmını tekrar etmiorum hehe
Sosyal ağlarda paylaş

orası zsaten paticik buluşma bölgesi oldu

dün resmen kimse önceden haberleşmeden böle 5 kişi falna olduk

ben yukarı çıktım ağaç kesmeye baktım yanımda bellow , bodrack falan

sonra birileri daha gled, muhabbet ederken başkaları katıldı falan.

nedense paticikten insanları orada toplanio
Sosyal ağlarda paylaş

yapioruz biz onu abi zaten 5-6 kişi toplanioz zaten ki 10 kişiyi buldu oynayan

böle heryerden adam çıkıo ve eğlenilebilio ne kadar oyun şu an cidden İLKEL olsa da eğleniosun sandbox modu olduğu için.

yanai en kötü gidip karambo lyaratıp kavga çıkartıp, o karambolde crim olan adamı kesip lootluroz

veya adamları oyalayıp çaktırmadan soyuoruz falan.

foruma baktım bayadır bakmiodum

çok küfür edenler var oyuna da abartılacak bişey görmedim ben ya. İnsanlar wowdan mı alıştı nedir böle cillop gibi interface. Tabi wowa girince harbi ferah herşey efsan bi interface çoook rahat oynanabilirlikfalan da . Oyunun içindeki şeyleri göremio insanlar.

dio ki 20 tane domuz kesmem gerekio 1 kitapi için

yok öle bişey ya 2-3 tane kesiosn onları satınca direk 1000 copperın oluo rahat. ben 3-4 tane kitap aldım, hatta gittim bellowlara 2 tane riding kitabı aldım falna. Nedir bu kadar beceremedikleri şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

yapioruz biz onu abi zaten 5-6 kişi toplanioz zaten ki 10 kişiyi buldu oynayan

böle heryerden adam çıkıo ve eğlenilebilio ne kadar oyun şu an cidden İLKEL olsa da eğleniosun sandbox modu olduğu için.

yanai en kötü gidip karambo lyaratıp kavga çıkartıp, o karambolde crim olan adamı kesip lootluroz

veya adamları oyalayıp çaktırmadan soyuoruz falan.

foruma baktım bayadır bakmiodum

çok küfür edenler var oyuna da abartılacak bişey görmedim ben ya. İnsanlar wowdan mı alıştı nedir böle cillop gibi interface. Tabi wowa girince harbi ferah herşey efsan bi interface çoook rahat oynanabilirlikfalan da . Oyunun içindeki şeyleri göremio insanlar.

dio ki 20 tane domuz kesmem gerekio 1 kitapi için

yok öle bişey ya 2-3 tane kesiosn onları satınca direk 1000 copperın oluo rahat. ben 3-4 tane kitap aldım, hatta gittim bellowlara 2 tane riding kitabı aldım falna. Nedir bu kadar beceremedikleri şey.

dedigim, wipetan sonra mesela bi ev dikmeye calisalim, nasilmis. Hazir crafting kolayken, nodelardan fazla rezorzzzz cikarken. Guzel olur.

Gemi memi olacakti oyunda, o ne alemde?
Sosyal ağlarda paylaş

refining 1 kitabı alıp okuduysan ve gözükmüosa bugdandır, relog yap gözükür.

@azmo:

tamam bi sonraki wipe da girip eve girişirz, Herkes basicleri kaptı nasılsa

gemi şimdilik yok die biliorum öle bi skill falan yok çünkü, ilerde gelir herhalde zaten haritada iç deniz falan yok etrafta hep ada gibi olduğu için. DEniz olayı pek bi işe yaramayabilir ,anca ilerde adalar falna çıkar iki kıta olur vs belki o zamnan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...