Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

abvblizzard said:

onu diyorum işte abi
adamın 3 radyan ötesine balta sallıyosun 15 dakka boyunca.
sevmek istiyorum bu oyunu craftlar felan cok iyi de combat tarifsiz kötü ya ahahah.

yaptığınız combat değilki abi öfkeli kalabalığın bastırılmış isyanı asd

oyunda koşmanı, zıplamanı, silah çekikken koşmanı, koşarken stam düşme oranını, vururken stam düşme oranını, vuruş hızını, koşma hızını, bide ayrıca bunların hepsinin at üstünde olan halini belirleyen skiller var. hiçbirini kasmadan LA HALHALHALA diye baltayı sallarsan tabi bi cacık olmaz sdkfj

aquila said:

combatin bastan yapilmasi lazim direk.

22.sindeki patch'te combatla ilgili köklü değişikliklerin yapılacağı duyuruldu. bekliyoruz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim mağduru olduğum bi tecavüz anım var sen ne diyorsun.

adamın biri inanmış, kasmış, zırhını kuşanmış elinde zenci spearı. yabanlardayım criminal'ım (adamın birinin evini yıkmaya çalışıyordum) bi kovalamaya başladı. daireler çiziyorum tam gaz kaçıyorum yok adam bi yolunu bulup kafama kafama indiriyor baya da hızlı vuruyor. orada anladımki kasınca oluyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni kan çekiyo resmen.mal mal geziniyorum gankliyorum milleti bi oklu gördüm uzakta.arkadan löp diye koydum.''hop'' die bi tepki geldi bi baktım elven(ventrilodan).
koptum gece gece :D.D:D:D:D

sonra gine geziniom vadda korulukların orda yine bi sarı saçlı enişte bıyıklı bi tipe koydum şamarı ''böhü :('' die tepki geldi akabinde vurma la dedi. sordanmış.

bula bula paticik forumcularını buluyorum koskoca vadda ormanında.

bide hiç kasasım yok arkadaş.pazartesi wipe gelirse diye kıl oldum oynamak istiyorum oynamıyorum.kasacamda nolıcak?
Sosyal ağlarda paylaş

bende bikere öyle overload olmuştum, ironwood çıkartıyordum yanımda da garibin biri 2'şer 3'er çıkarıyor (ben 30'ar 30'ar çıkarıyorum) dedim bebeğim sana iyi bi haberim var sistem aşırı yüklendi bunların yarısını sana verecem hadi iyisin gene. nası sevindiydi garibim.

@mertnuh

büyük patch p.tesi'ydi dimi? toplaşalım vent'te konuşalım valla. P.tesi geyiği falan bırakıp ciddi ciddi kazmalara baltalara sarılalım kuralım guildi.
Sosyal ağlarda paylaş

@Xeoncide evet abi bi toplanalım bi yerde kaçkişiysek ve saatli olsun yani herkes gelebiliyosa gelsin işi olmayan.

bi düşünelim taşınalım guild master da ne dicekse desin görevleri dağıtalım alalım biçelim yapalım edelim.

oynamak istiyom oynıyamıyom piskopat oldum manyak oldum.kassam ya pazartesi giderse endişesi var. gitmezse de acı kapaktır bu da bole bilene bakalım nolcek
Sosyal ağlarda paylaş

şehir trafiğinde hız yapmamak lazımmış

Bellow ve Bodrack e riding kitabı almaya gittim meduliye kendime de 3-4 kitap aldım ridingle ilgili ama hepisni okumadım vs baya da bi item vardı cebimde

atladım ata evlerin arasından bastım çıkacam şehirden

tam dönemeçte adamın teki atladı önüme küt koydum herif yere kapaklandı , crim oldum, ama adam kendine gelemeden kaçtım guardzonedan . Resmen vurup kaçtım .

Bu arada EKMEK, o combat deilabi, combata gireceksen combat skillerini kasacaksın öle geyiine balta sallaiim kırk saatte falan combat yok. Böle zırhlı mızraklı vs adamlar var çatır çatır vuruolar, Bizde ne skill var ne bişey var on saatte baltayı kaldırıp 2-3 damage vurabilioruz. O ilerde statlarına ve skillerine çoook hızlanio ve değişio.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...