Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

siteden MO installer'ı indiriceksin 90 mb'lık bişey. o launcherı kuruyor sadece, sonra launcherı kurduğu klasörün içinde mortalonline diye bi klasör var, patchleri onun içine at, launcherı çalıştır. o patchleri görüp kendi kurmaya başlayacak. önce downloading diyecek yanıltmasın o seni ters köşeye yatırıyor çakal client :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

siteden MO installer'ı indiriceksin 90 mb'lık bişey. o launcherı kuruyor sadece, sonra launcherı kurduğu klasörün içinde mortalonline diye bi klasör var, patchleri onun içine at, launcherı çalıştır. o patchleri görüp kendi kurmaya başlayacak. önce downloading diyecek yanıltmasın o seni ters köşeye yatırıyor çakal client :)

abi bu dediiin olmadı hala hata veriyo launcher

edit: hatta şöleki launcher kapanıo biraz sora updater açılıo otomatikmen oda hata verio

edit2: tek tek yükleme olayını çözdüm tamam makina kendine geldi
Sosyal ağlarda paylaş

ulan o kadar adam aradık bi 12 sword yapsın die aldık 5000s .

sonra bi gazella kestim test için.donerken lag omu oldu noldu. ben şehirdeyim alttan bi adam sana vuruyo dedi guard dedim hemen de hemen you died dedi.adamı görmüyorum bile ben şehirdeyim bu arada. off off gitti sword.parasında deilim 5000 s rahata 10 dakkada yapıom.şimdi işin yoksa adam bul.bi turlu öğrenemedim şu olayı ya. pig iron skill. extraction skill refinning var ama yapamıoz anlamadım bi türlü kimsede anlat(a)mıyor!
Sosyal ağlarda paylaş

bikaç sayfa öncede anlattımda tekrar topluca yazayım. bu benim uyguladığım yöntem;

-Oyunun launcher'ını sitesinden indiriyorsunuz (90 mb'lik birşey)

- Launcher'ı kurun, çalıştırın. Yeni bi launcher indirecek.

- [isoHunt] Mortal Online Beta Set Up 2.6.2010 [Demonoid] bu torrenti bulun, indirin. bunda bütün patchler var.

- Patchler indikten sonra, oyunun klasörünün içinde mortalonline diye bi klasör daha var oraya patchleri atın.

- tekrar launcher'ı çalıştırın. 0to05 patch'ini indirmeye çalışıcak önce, daha sonra var olduğunu görüp kurmaya başlayacak. onu kurduktan sonra sıradakini görücek, onuda kuracak öyle öyle hepsini kurucak ve mutlu son.
Sosyal ağlarda paylaş

anlatıyımda rahatla hehe

şimdi pig iron yapabilmek için baya bi skill gerekiyor, sırayla:

extraction->basic ore extraction->intermediare ore extraction

crafting appliances->ore extraction aplliances-> comminutors(herhangi biri)

crafting appliances->ore extraction aplliances->thermal appliances(furnace ve kitap okuman gerekiyor bunu için)

material lore-> petrology->sedimentary rock->coal ve granum(kitap lazım bunun içinde)

material lore->mineralogy->blood ore(kitap)

material lore->basic metals->pig iron(kitap)

bütün bu skillerin 30-40 seviyesinde olması lazım nerdeyse tam rakamları bilmiyorum 0kende yapabiliyor olabilirsin.

hepsini öğrendikten sonra geriye şu kombinasyonları yapmak kalıyor:
Granum + Rock Oil/Palm Oil/Water > Grinder/Crusher
Blood Ore + Coal/Coke > Furnace

Granum + Coal > Hearth/Kiln/Furnace

Granum + Coke > Attractor
Blood Ore + Coke > Furnace

bu 3ünden birini yaparak pig iron elde edebilirsin coal yerine coke kullanırsan daha verimli olur aynı şekilde crusher ve furnace de daha verimli olmasını sağlar.
blood ore ne diye sorarsan granum dan çıkan birşey extraction dan sonra.
bunlardan hiçbirinde refine kullanmıyorsun her seferinde extraction.
Sosyal ağlarda paylaş

Quan_Chi said:

Abi şuan bende zaten indiriyo o patchi launcher ın kendisi gerek warmı onu yapmama?

edit:yani şöle anlatıyım launcher ı indirdim çalıştırdım başladı patch 1.9gb lik bişey bu yetmiyomu yani senin verdiin torrentimi indiriyim fena hızda indirmiyo buda 100kb ile felan iniyo

launcher hızlı indiriyorsa sorun yok. benimki 2 kb ile falan indiriyordu ondan torrentle indirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

anlatıyımda rahatla hehe

şimdi pig iron yapabilmek için baya bi skill gerekiyor, sırayla:

extraction->basic ore extraction->intermediare ore extraction

crafting appliances->ore extraction aplliances-> comminutors(herhangi biri)

crafting appliances->ore extraction aplliances->thermal appliances(furnace ve kitap okuman gerekiyor bunu için)

material lore-> petrology->sedimentary rock->coal ve granum(kitap lazım bunun içinde)

material lore->mineralogy->blood ore(kitap)

material lore->basic metals->pig iron(kitap)

bütün bu skillerin 30-40 seviyesinde olması lazım nerdeyse tam rakamları bilmiyorum 0kende yapabiliyor olabilirsin.

hepsini öğrendikten sonra geriye şu kombinasyonları yapmak kalıyor:
Granum + Rock Oil/Palm Oil/Water > Grinder/Crusher

Granum + Coal > Hearth/Kiln/Furnace

Granum + Coke > Attractor
Blood Ore + Coke > Furnace

bu 3ünden birini yaparak pig iron elde edebilirsin coal yerine coke kullanırsan daha verimli olur aynı şekilde crusher ve furnace de daha verimli olmasını sağlar.
blood ore ne diye sorarsan granum dan çıkan birşey extraction dan sonra.
bunlardan hiçbirinde refine kullanmıyorsun her seferinde extraction.

çok saol abi ya allah razı olsun walla.biraz anlar gibyim.denicem sorum olursa yine cevaplarsın inş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...