Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet geldi hoş geldi ama bekle iki dakka ya...

Bone

Öne çıkan mesajlar

"internet ne zaman gelcek ne zaman gelcek" diye diye sıkıntıdan patlıyordum evde..
Eski filmlerimi karıştırırken aniden saçma bir hata geldi..
60'dan geri saymaya başladı bilgisayar.
"aha blaster len bu, yoksa yoksa internet mi geldi aaa paticik açılıyor len, ama ama blaster bulaştı bana ühü hühü hühüh"

neyse birkaç restart ardından blaster'ı mağlup ettiğime inanıyorum.. yani umarım.. umalım..

Uzun zamandır netcafelerde süründüm süründüm şimdiyse evden bağlanıyorum hmm ilginç hissediyorum kendimi..

icq hala bağlanmıyor o da ayrı durum...[signature][hline]I'm stuck in this game.
Sosyal ağlarda paylaş

yetmez eşşek kadar bi solucanı alıp bi yerlerine monte edeceksin ki akıllansınlar
Wdit:Ben o cd olayını blaster için solemiştim[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 06 February 2004 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede icq sorunu var iyi mi? Valla blasterworm u zonealarm kullanarak durdurup sonra kafasını ezmiştim.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 06 February 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
blasterı yaratanları bulsam eşşek sudan gelinceye kadar döver sonra çeşit çeşit işkenceler denerdim üzerlerinde (tırnaklarını teker teker çekmek gibi mesela)

bu kadar sadist olduğunu bilseydim buluşmazdım uehueha :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...