Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resto shaman ve mgt heroic

Phlox

Öne çıkan mesajlar

1k heal bonusu olan herifin hp sinin ne kadar düşük olabilceğini hiç düşünmediniz heralde... 6k hp li bi healer zaten 2 glaive e ölür onu bırak warlock 1 shotlar falan yani bu sadece packler icin geçerli 3. bossta tahmin bile edemiorum.. grp bulamassın yada 1k healle biteremessin demiorum ama full cc ve sağlam tank bulman lasım yapabilmen icin ayrıca grptaki elemanların interrupt etmeyi iyi bilmeleri gerekior falan filan ksıaca senin gear iyi olmadıgı icin dier elemanların skill ve gearı normaldan fazla ii olması gerekio

drod def cap ine gelince ben 400 ile tankladım drod icin armor dodge önemli..t6 bile def vermior zaten
Sosyal ağlarda paylaş

aslında interrupt yönünden sorun çekmezsiniz.

earthshock + grounding totem baya bi spell damage i götürür.

tek CC gittiğimiz runlarda herzaman mage guardları CC ediyoruz.

glaive'ler gerçekten sinir bozucu.

bloodknightlar healliyo onları focus targete alıp rank1 earthshock'la interrupt edin derim.

eger physician varsa, tek targete vurun, yoksa onların cast ettiği prayer of mending'i outdamage etmek zor.

magisterler cast ettikçe haste buff kazanıyolar 20 stack olunca 200% hızlı frostbolt yolluyolar öyle böyle değil. onları purge edin :)

warlocklar fazla damage yapmıyo aslında ama immolate dot aşırı fazla tikliyo, earth shock u ona da saklayabilirsin.

denenebilir. 6k falan hp evet baya az ama iyi bi parti ile imkansız da olmasa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2100+heal up var. 280 mi kaç bilmiyorum şimdi mana regen var 8k felan da hp var.

çok imba grup olmassa ben de zorlanıyorum böyle priestimlen. ama adam gibi t4 t5 ve üstü grup ile girdik mi mana pot içmeden bile bitiriliyor :P

Diğer heroicleri ziyaret edenler çok iyi demiş. Gear buysa, illa ki sende sağdan soldan toplanıcak bişey vardır. onları öncelikli hedef olarak belire. mgt sonuça en zor heroic olabilr.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...