Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iki Grup ( Savaşmayın , Scriptin ! )

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

her zaman ak ya da kara olmaktan kurtulsak bu sorun çözülecek. ama nedense bir türlü kendimizden taviz veremiyoruz..

bu bağlamda baggio'yu üç önceki mesajı için kutluyor (gerçekten takdir ettim), son iki mesajı içinse eksi puan veriyorum. bir moderatörün haddi asla aşağılamak ya da saçma sapan şeyler söylemek olamaz, olmamalıdır. pek tabi moderatörler de ara sıra sinirlenebilir ama doğru olanı her seferinde, sonsuz bir sabırla "lütfen arama yapın" demek ve gerekli cevabı vermek olmalıdır.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MumChamber, 05 February 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
bir moderatörün haddi asla aşağılamak ya da saçma sapan şeyler söylemek olamaz, olmamalıdır.

Eski puan vermek icin once bir mesaji anlamak gerekiyor sanirsam? Bir onceki mesajda o uyarilarim 'sacma sapan' olarak nitelendirilmisti, ben de italik icinde oyle bir ti'ye aldim. Muhatabim olan ve asil cevap verdigim arkadas anlamis da sen anlamamissin sanirim o noktayi pek, oradan cikmis sorun.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 05 February 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
said:
bir moderatörün haddi asla aşağılamak ya da saçma sapan şeyler söylemek olamaz, olmamalıdır.

Eski puan vermek icin once bir mesaji anlamak gerekiyor sanirsam? Bir onceki mesajda o uyarilarim 'sacma sapan' olarak nitelendirilmisti, ben de italik icinde oyle bir ti'ye aldim. Muhatabim olan ve asil cevap verdigim arkadas anlamis da sen anlamamissin sanirim o noktayi pek, oradan cikmis sorun.

cidden o kadar salak olduğumu düşünmen yazık tabii.
-benim açımdan-[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HerenIstiaron, 05 February 2004 22:55 tarihinde demiş ki:
Baggio kanatlanmış :) ( Angle wing ) ( Yoksa varmıydı da ben mi yeni gördüm )

ohoo bayağıdır var o ya (baya baya hem de..)

said:
MumChamber, 05 February 2004 23:26 tarihinde demiş ki:
cidden o kadar salak olduğumu düşünmen yazık tabii.
-benim açımdan-

sana kimse salak demedi ki.. sen üzerine alındın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 05 February 2004 19:57 tarihinde demiş ki:
said:
WogeN, 05 February 2004 19:35 tarihinde demiş ki:
tazmanyak okadar calısmıski 1.5 sene olduuna inanmadım ve daha yeni örendim kac aylık arkadaşım bile olsa bilmiordum 3-4 sene flndır diodum ya neyse..

ahah olm her şeyimde destek çıkıyosunuz böle sonra taz "arkadaslarını toplayıp milleti ezmeye calısıyo" diolar. bu arada ben sphere ile ilgilenmeye tam 23 ay önce basladım.
23 ay önce bilgisayarın güç kablosunu takmayı unutup çalışmıyo lan bu bozmuşlar diyen bendim heh :D[signature][hline]Liam Thistledown bi ara demiş ki:İmdat! Bu bir drizzit!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...