Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noone 3 - Frost Mage PvP

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Ben UO'dan alışkanlık olduğundan interfacei kendim döşüyorum bongosla sürekli, common ui ekranı dolduruyor. Eğer temiz bir ekran istiyorsan bongos şart. Ayrıca temalı ui'ler falan göz yoruyor gibi geliyor bana.

Eğer temiz bir ekran istiyorsan bongos en kolay çözüm bence, bilmem kullanıyor musun?

Bu arada videoyu izleyemedim streamler çalışmıyor 626mb'lik bir dosyayı indirmek de işime gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç bilmem addon. Ama evet bongos kuulanıyorum. Ama ekran yine acayip dolu geliyor gözüme. O cooldownları dobur dobur gösteren addonu baya sevdim. Ayrıca düşmanlarının castbarlarını falan gösteren lazım, focus targetınkini gösteren, vesaire.

Ayrıca yapıcam ben de bir video. Ama bana video editten anlayan bir babayiğit lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe xunn, ben de össye 1 ay kala wcmden ayrılmıyorum :p. Vurtne Vilden falan da iyi onlara da bak istersen. Vurtne gerçi daha çekmedi yeni bir tane ama 60-64 arası yaptığı bir pvp vidyosu var gerçekten iyi ve eğlenceli. Bir de Shazra var o da fire spec ona da bi bak :D.

Edit: Hatta direk böyle verim hiç kasma araştırmaya. http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=3705021323&sid=1
Sosyal ağlarda paylaş

izleyemedim bir türlü
filefront zaten acılmıyor
tortunla da cok yavas yüklüyor bende belki de baskalarının izlemediği bi zamanda izlemeye calısıyorum ondan olabilir bilemiyorum p2p sistemi üzerine kurulu sonuçta tortun.

videoyu bi ara izlerim o zmn yorum yaparım ama pekde etkileyici bişey çıkacağını sanmıyorum sonuçta bende bir sürü video yapmış biriyim çokta hit almıştı videolarım ama burada bu tarz videoları ilzeyen kişilere bir kaç bişey söylemek istiyorum.
öncelikle bu videolarda izlediğiniz oha adama bak neler yapıyo dediğiniz şeylerin yarısı şans eseri ortaya cıkan şeyler.
bazıları önceden hazırlanmış ki bu ufak ihtimal ama yine de yapanlar var.
bazıları ise 100 kere denenip birkaç keresinde tutturdukları sahnelerdir.

tamam bu kişilere kötü oyuncu diyemeyiz ama bunlar gibi oynayan sayamayacağımız kadar oyuncu var.Bu gördüklerimiz sadece video yapmayı bilen kişilerin kendini internet üzerinde pazarlaması gibi bişey.Bir nevi reklamı.

Ayrıca kısa sürede yapılmıyor bu videolar ki bu tarz isim yapmış kişiler aylarca uğraşıp en iyi sahneleri biriktiriyorlar.
İnanıyorum ki ben pvp yapmasını biliyorum diyen buradaki kişilerin büyük bi cogunlugu bu videodaki adamları da yenebilir rahatlıkla.

videou izledikten sonra da daha saglıklı cevap yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

izledim videoyu
yukardaki yazdıklarımı hala savunuyorum fakat ekstradan bir kaç şeyde söylemek isterim.
bir kaç sahneyi sevdim özellikle fat cow daki chirillie ile yaptıklaır duelde cyclone>iceblock sırasında regwroot atarken cıkıp silence atıyor ilk seferinde fat cow bunu yiyor.
2. seferde iceblock acıp heal e silence edicekken fat cow heali bozuyor ve o da silence atmıyor.
buranın şans mı yoksa teknik mi oldugunu bilemiyorum ama şanssa güzel bal deilse tebrikler.

videonun geri kalanında da klasik warlock mage dövüşmeleri falan
öğrenilcek ders alınacak pek bişey göremedim.
ayrıca bir yerde yılbaşı kıyafetli lockun oynayışına bakın
öte yandan noone ın oynadığı warlockların oynayışına bakın.
aradaki oyun farkı anlaşılıyor.

wowu eskisi gibi oynasam bir video daha yapıcam ama wowun benim için 1 ayı daha kaldı sonra hepten bırakıcam ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...