Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda garip bir hede var. Desktopta bir problem var

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Bendede sadece bi dosyada oluyor bu Kill Bill.avi'ye tıklayınca aynısı oluyor sonra bilgisayar takılıyor bende tıklamıyorum artık silemiyorumda tıklayınca takıldıgı için.700mb patladı yani[signature][hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

harddiskte fiziksel bi hata olabilir
o noktayı okumaya çalışınca sıçıyordur
scan disk edin disk surface for errors u seçin harddisk üzerinde çizik gibi bişi varmı bakın[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 05 February 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
copy/paste çalışıomu ? Desktop'daki ikonların yerlerini değiştirebiliomusun ?

aynı bu sorunlar rpc yi kapattığın zmn da olur. sakın bu 10 gün içinde attığın 7 formatın ardından rpcyi kapattıktan sonra microsofttan patchini yüklemeyi unutmuş olmayasın?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Bonus senin problemin film tamamlanamadigi icin oluyor bende yasamistim loop gibi birseye girip bilgisayara kafayi yediriyor norton commander tarzi birseyle kurtulabilirsin o problemden.
estel isletim sistemin ne eger 2000&Xp tarzi birseyse servicepack kurmayi dene eger 98 ise active desktop in acik olup olmadigini kontrol et bazi spyware active desktopa abidik bi url ekleyip butur kafayi yemelere yol acabiliyor sisteminin eger taradmadiysan Ad-Aware le bir taratmanin yarari olabilir.
bu tur durumlarda process list te hangi uygulamalarin calistigina bir bak yabanci olanlari kapatip bi dene[signature][hline]Fallen
Sosyal ağlarda paylaş

ad-aware scan yaptım 91 dosya buldu :) sildim bişey değişmedi

bilgisayara restart atınca,hiç bişeye dokunmadan explorer ı açarsam siteleri filan açıyo
bazı programları açıncada bişey olmuyo,ama mesela bilgisayarıma tıklayınca kaput...

hem açılmıyo hemde ondan sonra açmaya çalıştığım donuyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...