Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lostta Türklere terörist yakıştırması

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

hastasıyım bu mantığın.

bütün aksiyon filmlerinde çatır çutur italyan mafyası, çin mafyası, nazi deli bilim adamı, amerikalı cinsi sapık, macar kiralık katil, sırp terörist filan görünür, bir kişi çıkıp "ulusumuzu lekeledinoaaz" demez de bu iş türkiye ile alakalı olunca dokunuyo bazısına, çok ilginç.

bi de sadece ulusal da değil mesele. hani mesela reklamda komik hamamcı gösterince hamamcılar, seksi hemşire gösterince hemşireler ayağa kalkıyor memlekette, çok enteresan gerçekten. bir genellemelere uyuz olma, bir üstüne alınma meraklılığı, bir rahatsız komünite ruhudur gidiyor dört nala...

aslında alakasız ama daha da enteresanı, reklamda inek memesi görmekten rahatsız olabilenler de var, onlar hangi başlık altında incelenmeli hiç bilemiyorum tabi.

velhasıl, evet abi, boykotlayalım losutu, daha iyi olabiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam orda o bölgede kendi bildiği dilleri sayıyor iletişim kurabilmek için , karşısındakilerin arap olduğunu kendi de biz de görüyoruz heralde. Adam salakmı ki karşısındakinin ana dilini , bu dili biliyormusunuz diye sorsun. Bizim medya , haber siteleri de bukadar cahil ve sorumsuz haber yapıyor eh ayıp ya. Gazetecilik magazin gazeteciliği olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
hastasıyım bu mantığın.

bütün aksiyon filmlerinde çatır çutur italyan mafyası, çin mafyası, nazi deli bilim adamı, amerikalı cinsi sapık, macar kiralık katil, sırp terörist filan görünür, bir kişi çıkıp "ulusumuzu lekeledinoaaz" demez de bu iş türkiye ile alakalı olunca dokunuyo bazısına, çok ilginç.

ulusumuzu lekelediniiz demeseler bile utanalacak bişey koysalar hangi ülke olursun HAHA NE GÜZEL UTANDIK BE YA demezler heralde?
ben cuma izledim "anaa türkçe biliyo musunuz" dedi lan aheuha negzel ^^ dedim içimden . bu topic beni şaşırttı mı? evet. ama bi yandan da eli keleşli birine türkçe biliyor musunuz demesi bazılarını gerer türk ya da Japan.ama gerilmeyle kalmalı. biz onu beceremiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
Adam orda o bölgede kendi bildiği dilleri sayıyor iletişim kurabilmek için , karşısındakilerin arap olduğunu kendi de biz de görüyoruz heralde. Adam salakmı ki karşısındakinin ana dilini , bu dili biliyormusunuz diye sorsun. Bizim medya , haber siteleri de bukadar cahil ve sorumsuz haber yapıyor eh ayıp ya. Gazetecilik magazin gazeteciliği olmuş.

kendi bildiği ve karşısındakinin bileceği coğrafya dillerini diyelim.

ama +1.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
TheRaskol said:
burası ada mı oha ya?
ben 4. sezona başlamadım daha.

evt ada. hz musa kızıldenizi yarıp araplar aktı geldi.
ada anakarayla birleşti.manyetik güçle alakalı.

ciddi misin?
yok artık aq iyice karıştı ortalık.

Birde şey duydum adamlar helikopterle adadan çıkmaya çalışıyorlar.Bir süre uzaklaştıktan sonra delirip ölüyorlar falan?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
Ellerinde kaleşnikof olan atlı araplar terörist mi oluyor senin gözünde? (Empati)

abi adam araştırıp gelse, ne bileyim evet terörist çünkü arabistan ya da o civar ülkelerde ne asker de ne poliste keleş kullanılmıyor ya da yasak o yüzden keleşli araplar %99 terörist olanlar falan dese de cekirdek çitlesek bizde fsdds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...